Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

(8)
Dzieci żyjące w tzw. gettach mają się obowiązkowo uczyć duńskiej kultury i obyczajów już od pierwszego roku życia.
 • 2018-07-03 12:05 | Eciemins

  Awakening....

  "Przedziwna śmierć Europy" Douglasa Murraya ze Spectatora. Trafiająca w punkt analiza tego, co dzieje się w krajach ogromnej muzułmańskiej imigracji. Wbija w fotel.
 • 2018-07-03 19:30 | Klopfer

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  "Getta w Danii"!?
  Jezus, Maria, nigdy o tym nie wspominaliście!

  Perché?!
 • 2018-07-03 19:37 | MartinHansen

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  Można bardzo łatwo uniknąć tej "przykrej" sytuacji, kiedy porządne muzułmańskie dzieci muszą przebywać ze swoimi duńskimi rówieśnikami. Wystarczy pójść do pracy, przeprowadzić do innej dzielnicy, a wtedy państwo może im jak to mawiał pan majster do Jasia....i tu wężykiem....skoczyć ! Tyle, że dużo prościej jest brać hojny zasiłek przez całe dorosłe życie, oglądać tylko arabską telewizje, wysyłać dzieci na reedukacje do rodzin w Syrii, żeby tylko nie zasmakowały duńskiej wolności, a przy tym bezustannie narzekać na rasizm i islamofobie...
 • 2018-07-03 22:53 | edan

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  To w Danii są jakieś "muzułmańskie enklawy" ? Niemożliwe!
 • 2018-07-03 23:29 | Alice_

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  Jedyne sensowne rozwiązanie tej sytuacji to stawianie wymagań wobec migrantów i konsekwentne ich egzekwowanie. Nie dajmy się już szantażować posądzeniami o "islamofobię", rasizm czy inne straszne rzeczy, kiedy w grę wchodzi przyszłość Europy, naszych dzieci i wnuków. Mam wrażenie, że powoli budzi się w krajach Europy Zachodniej instynkt samozachowawczy, że zaczynają doceniać to, co mają i co tak łatwo mogą stracić: wolności i swobody, tolerancję i klimat społeczny, który w Skandynawii zawsze był zupełnie wyjątkowy, więc naprawdę szkoda by było, gdyby zapanowały tam nagle wzorce bliskowschodnie. Tak trzymać, Duńczycy!
 • 2018-07-04 03:32 | obserwatoriumpolityczne.pl

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  Ja rozumiem, że kultura europejska i społeczeństwo europejskie jako takie nie jest doskonałe. Ale, co wartościowego islam może dać Europie? Kompletnie NIC. A o tradycji Sufich nawet nie ma co wspominać, bo większość ortodoksów muzułmańskich chętnie wymordowałaby wszystkich Sufich.
 • 2018-07-04 23:51 | Hannabo

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  Mądre posunięcie z odebraniem zasiłku. Oczywiście muzułmanie mają za cel skolonizowanie powoli Europy i dlatego bronią sie przed integracją, jednak nawet najważniejsza idea osłabnie jak głód zajrzy w oczy. Ni edostaną pieniędzy to nie przyjadą, proste. Oni tu siedzą bo mogą sobie na to pozwolić, czyli doją państwa europejskie. Jak ograniczyć finansowanie każdego kto do Europy zapuka i wyciągnie łapę to i pukający nie będą tacy chętni.
 • 2018-07-06 12:47 | lusia24

  Re:Dania wprowadza ostre prawo wobec imigrantów

  To dobry ruch. Zawsze uwazalam, że imigranci powinni się dostosować do kultury kraju w którym chcą przebywac. I taka edukacja powinna zacząć się już od pierwszej chwili, kiedy znajdą się w obozach. Nauka języka zachodniego obowiazkowa, zapoznanie się z kulturą kraju w którym chcą się osiedlic.