Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chcecie betonowej sceny politycznej? Jesteśmy o krok

(2)
W cieniu sporu o sądownictwo czy dalsze losy ustawy Gowina waży się dziś w Sejmie nie mniej ważna sprawa. Nowa ordynacja wyborcza do europarlamentu, na której skorzystają PiS oraz PO. A stracą wszyscy inni.
 • 2018-07-04 00:10 | geozak

  Grabienie planktonu

  Można dyskutować z tekstem ale w obecnych warunkach to jest konieczność.Gdyby nie ta nowa ustawa to do UE to eliminacja starych wodorostów jak Rzeplińskich,Kpmorowskiego,Stepnia ,Pawlaka i wskazanych przez Walesę.

  Schetyna ich na lajbe wyborcza nie wezmie gdyż łajba bylaby niestrewalna i poszłaby na dno.Tak więc rozdawanie legitymacji u Walesy dodatkowo dalo Kaczorowi bodziec do wyciecia tego wrzoda.
 • 2018-07-04 12:06 | Jarek16

  Re:Chcecie betonowej sceny politycznej? Jesteśmy o krok

  Jeśli prawdą jest to, że nowa ordynacja wyborcza podniesie efektywny próg wyborczy do 20% to jak to się ma do artykułu Konstytucji RP nakazującego aby wybory były proporcjonalne. Progi wyborcze w oczywisty sposób podważają zasadę proporcjonalności. PiS de facto rządzi w Sejmie dzięki progom wyborczym, w tym 8% progowi wyborczemu dla koalicji. Idąc dalej tym tropem można wprowadzić próg 50%, wtedy albo wysłalibyśmy do Europarlamentu ekipę posłów z jednej partii, albo nie wysłalibyśmy nikogo.