Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolinda Grabar-Kitarović, prezydent Chorwacji, gwiazdą mundialu?

(6)
Po niedzielnym finale mundialu nie milkną zachwyty nad prezydent Chorwacji Kolindą Grabar-Kitarović. Niestety, piewcy jej politycznego talentu najczęściej nie mają pojęcia, o kim mówią.
 • 2018-07-17 20:44 | zza kałuży

  Kolinda Grabar-Kitarović

  Kilka miesięcy temu na blogu red. Szostkiewicza próbowałem zamieścić poniższy fragment z hasła na Wikipedii poświęconego chorwackiej pani prezydent:
  "In an interview for Narodni radio Grabar-Kitarović stated that her favorite singer was Croatian nationalist singer Marko Perković[73] who has been accused of promoting extreme nationalism.[74]"
  Oczywiście w polskim tłumaczeniu.
  Niestety redaktor Szostkiewicz za bardzo kocha boską moc cenzurowania komentarzy na swoim blogu i nie puścił tego fragmentu.
 • 2018-07-17 21:57 | estimado

  Re:Kolinda Grabar-Kitarović, prezydent Chorwacji, gwiazdą mundialu?

  Droga, ponoć centrowo-liberalna Redakcjo, sami piszecie, że jest "bezideowa i pragmatyczna" i nikogo nie prowadzi na żadne barykady. Jej partia należy do EPL, a nie do jakichś brexitowców czy polexitowców.
  Czy zatem ten Wasz ból d... i te żale to aby nie pochodzą od jej przykrej, w promilach liczonej wygranej nad postkomunistą, och pardon, socjaldemokratą?
 • 2018-07-18 12:16 | Klopfer

  Re:Kolinda Grabar-Kitarović, prezydent Chorwacji, gwiazdą mundialu?

  Ja króciutko tylko;
  Panie Mazzini, idź się Pan leczyć!
 • 2018-07-18 12:17 | Klopfer

  Re:Kolinda Grabar-Kitarović, prezydent Chorwacji, gwiazdą mundialu?

  Ja króciutko tylko;
  Panie Mazzini, idź się Pan leczyć!
 • 2018-07-18 22:49 | Oleksandr

  Brawa!

  Brawo Polityka! Brawo za zazdrość wobec Chorwacji która zwyciężyła na mundialu na odmianę od Polski! Brawo że ta zazdrość wywołała truciznę wobec prezydenta innego państwa która potrafiła być lepiej aniżeli polskie politycy! Brawo, że akceptowaliście artykuł bez żadnego dowodu i podpisały się mianem Polityki! Brawo, że zachowałyście jak prawicowe nacjonalistyczne dranie.
 • 2018-07-19 14:28 | zorano1

  Burza – Oluja

  Szkoda że we artykule poza „Burzą blond włosów” nie poinformowano o apelach w Chorwacji aby polska reprezentacja grała jak „oluja” nawiązując do akcji nagrodzonego militarnej Chorwatów podczas wojny domowej kiedy z Chorwacji wypędzono 250.000 Serbów i zginęło kilka tysięcy przeważnie starych osób, kobiet i dzieci, który do niezawisłości Chorwacji w konstytucji Chorwacji stanowili jeden z dwóch narodów zamieszkujących Chorwację. Pani prezydent nich nie zrobiła aby się od tego zdystansować. Również mało słów o ekscesach nacjonalistycznych podczas świętowania reprezentacji w Zagrzebiu kiedy na ulice wyszła masa ludzi podobna do ilości i entuzjazmu mieszkańców Zagrzebia którzy w 2041r. witały hitlerowski Wehrmacht w Zagrzebiu, kiedy w tym samym czasie w Belgradzie podobnie do Warszawy padały bomby. Na początku filmu Underground nagrodzonego złotą palmą jest dokumentarny wycinek dokumentujący to zdarzenie.