Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zagadka premiera Morawieckiego

(4)
Choć jako premier zdecydowanie przereklamowany, Mateusz Morawiecki mimo wszystko potwierdza, że jest filarem obozu władzy.
 • 2018-07-25 17:36 | Aspiryna

  Re:Zagadka premiera Morawieckiego

  Kolejna zagadka - ile pieniedzy zdazyla juz PiSowska mafia przetransferowac na rzecz stowarzyszenia "Solidarnosc Walczaca" zarzadzanego przez Morawieckiego starszego?
 • 2018-07-26 09:59 | JanWojciech

  Re:Zagadka premiera Morawieckiego

  Oto co napisał o bohaterze Pańskiego artykułu prof. Jan Widawki w ostatnim wydaniu tygodnika „Przegląd” (https://www.tygodnikprzeglad.pl/spotkaniu-trumpa-putinem/):

  Bodaj jedynym chwalącym Trumpa był premier Morawiecki. Nie będę nad nim się znęcał. Kiedyś, gdy był wicepremierem, sądziłem, że jest technokratą, który zna się na gospodarce. W końcu był kiedyś prezesem banku. Gdy został premierem i zaczął się wypowiadać w kwestiach politycznych, historycznych, a także ideologicznych, gdy zaczął mieć istotny wpływ na politykę państwa, okazało się, że w gospodarce jest mitomanem (co słusznie wytknął mu Balcerowicz), w historii osobą mocno niedouczoną, a w ideologii po prostu oszołomem.
  W dodatku zupełnie nie rozumie współczesnego świata ani jego mechanizmów, nie rozumie też polityki. W tej sytuacji nie może dziwić, że ze spotkania Trump-Putin niczego nie pojął.

  PS
  Mam nadzieję, że ta opinia spełni wymagania Regulaminu forum i odwagi autora.
 • 2018-07-27 20:19 | Aspiryna

  Re:Zagadka premiera Morawieckiego

  I taka jest smutna rzeczywistosc "Janie Wojciechu"!
 • 2018-07-29 11:53 | Bola_tyka

  Re:Zagadka premiera Morawieckiego

  zagadka? redaktor przeoczył, że rząd Morawieckiego niszczy na rozkaz Jarosława sądownictwo. Przecież to od ministra Ziobro wychodzą wszystkie projekty ustaw. Morawiecki to radykalny wykonawca rozkazów Jarosława, nic więcej....