Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trump eskaluje wojnę ze specprokuratorem Muellerem

(2)
W swoim najnowszym tweecie Donald Trump wezwał prokuratora generalnego Jeffa Sessionsa, aby położył kres „oszukańczemu polowaniu na czarownice”.
 • 2018-08-03 17:52 | woytek

  Czy to jest powtórka polowania na czarownice z Salem

  W sezonie letnim, ogórkowym, powinno sie zmieniać obiekty sensacji , jednak atak na prezydenta Trumpa się wzmacnia .
  Wskaźniki ekonomiczne na przyzwoitym poziomie , bezrobocie najmniejsze od dziesięcioleci , a prezydent dalej jest celem ataków "inteligentów nowojorskich" , którzy kontrolują media amerykańskie. Rozłam w partiach politycznych kontrolujacych Kongres do złudzenia przypomina podział w polskim Komitecie Centralnym PZPR w roku 1968.
  Te wewnetrzne boje oczywiście nie artykułują rzeczywistego problemu o który toczy sie walka. Do walki wykorzystuje się mało istotne potknięcia ludzi z otoczenia prezydenta Trumpa w czasie kampani wyborczej.
  Tylko jesienne wybory mogą rozstrzygnąć , kto zostanie zwyciężcą tej dziwnej wojny z prezydentem Trumpem.
 • 2018-08-03 22:20 | Kosal

  Re:Trump eskaluje wojnę ze specprokuratorem Muellerem

  Panie Zalewski,
  Sledztwo Mullera mialo sprawdzic czy byla zmowa kampanii Trumpa z Rosja w ostatnich wyborach prezydenckich. Jak do tej pory sledztwo nic nie wykazalo. Jednorazowe spotkanie Trumpa Jr z rosyjska adwokatka moze nie wygladac dobrze ale nie jest to sprawa kryminalna. Jesli proba znalezienia "brudu" na Hillary Clinton jest naganna to jak nazwac "dossier" ktore Hillary Clinton wraz z demokratami uzyskali od rosjan i uzyli do powolania specjalnego prokuratora. Jednym slowem od polskiego korespondenta ze Stanow Zjednoczonych oczekiwalbym reportowania faktow a nie stronniczej opinii.