Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Malezja pozuje na nowoczesną, ale to wciąż kraj religijnego apartheidu

(8)
W Kuala Lumpur, na Penangu czy w dużych miastach mieszają się wpływy kultur, ale w polityce wpływ ma już tylko jedna – malajska, muzułmańska.
  • 2018-08-05 18:36 | Kavar

Re:Malezja pozuje na nowoczesną, ale to wciąż kraj religijnego apartheidu

Ot, to jest wlasnie przyszlosc Europy. Tak skonczymy jesli nadal bedziemy sobie sprowadzac pseudouchodzcow- juz teraz w wielu miastach Francji i Niemczech faktycznie panuje szariat. Oczywiscie,warto zaznaczyc,ze bogata i roponosna Malezja nie udzielila ani jednego petrodolara na pomoc pseuduchodzcom.
  • 2018-08-07 13:48 | tuciu

Malaje dyskryminują mniejszości na fali histerii antychińskiej a Polacy na fali histerii antymułzumańskiej. Konserwatyści tu i tam są przeciwni przeznaczaniu choćby dolara na pomoc dla uchodźców. Taka już uroda zacofanych peryferii, że są ultrakonserwatywne i niehumanitarne, a zewnętrzną i wewnętrzną krytykę swojej ksenofobii uznają za zamach na własną suwerenność lub zdradę narodową.
  • 2018-08-08 04:47 | Patagon

tuciu
    jakie ty armaty wyciagasz ze spichlerza, ja bylbym raczej bardziej konformistyczny zwazywszy co moge i ile moge chocby tych kobiet miec, znasz przypakiem Submission 'Uleglosc' Michel Houellebecq.
    Przeczytaj potem pomysl potem napisz byle bez zawoalowanej nienawisci do wiekszosci Polakow ktora wybrala PiS do wladzy i ktora wybierze ich powtornie. a wnosze to z tad ze ty i PO nie maci nic do zaproponowania Polakom z wyjatkiem nienawisci, zdrady i donosicielstwa. Dlaczego nie emigrujesz a ciagle w tym piekle PiSowskim zyjesz?. Ja juz dawno to zrobilem.
  • 2018-08-08 17:54 | Aspiryna

"Przeczytaj potem pomysl potem napisz byle bez zawoalowanej nienawisci do wiekszosci Polakow ktora wybrala PiS do wladzy i ktora wybierze ich powtornie."

Jaka znowu "wiekszosc" Polakow? Prosze nie klamac... PiS (wsrod osob glosujacych) otrzymal 37,5% glosow, a wiekszosc sejmowa uzyskal tylko dzieki specyficznemu systemowi wyborczemu (metoda d"Hondta)!
  • 2018-08-21 22:14 | Patagon

Adolfa z wasikiem tez demokratycznie wybrali Niemcy, my wybralismy nie Kaczynskiego tylko PIS, demokratycznie bo taka mamy ordynacje. I prosze pozwoilic im pracowac i rozliczac co z obiecanych rzeczy zrobili dla Ojczyzny a co zle, a nie bezmyslnie i kontrproduktywnie atakowac i donosic bo istnieja. Tacy jak Pan za duzo oglada tvn i czyta glupawy chrust gazetowy. Prosze zajrzec chocby do lewicowej racjonalista czy powazne i analityczne pismo nowa konfederacja. To pozwoli Panu bardziej obiektywnie ocenic obecna wladze. Glupkiem jest ten ktory niszczy probe reform obecnej wladzy zamiast sie przylaczac i modyfikowac, przeciez kiedys sam przejmie wladze i bedzie miec te same problemy do rozwiazania: deindustrializacja masowa emigracja i imigracja obcych, zyczie w peryferii czyli fabrykach montazu, wsrod tlusciochow i obskurantow w purpurach nowobogackich zwiazanych z wladza, tych samych geb i tej samej narracji, powszechnie szanowanych zlodzieji, ubustwa dzieci itd. Pan oczywiscie wie co pobudza gospodarke i podnosci dobrobyt, prawda? dzis badania i rozwój czyli innowacyjność, inwestycje z tym zwiazane bo trzeba miec cos dobrego do sprzedania w swiecie czyli export na ostatnim lecz nie ostatnim miejsc to konsumpcja pobudzona chociazby przez podwyzki godzinowe i to przeklete w oczch wielu 500+.
  • 2018-08-21 23:36 | Patagon

2018-08-08 17:54 | Aspiryna
    Hitlera tylko 32% niektórzy piszą w granicach 27-35% w kilkanaście miesięcy zlikwidował demokracje, a czy ty jesteś już możne w obozie koncentracyjnym? albo machasz łapką wrzeszcząc Heil Kaczyński?
    Mój dziadek inżynier hutnictwa szkła został w Polsce i uratował tylko jedno życie ludzkie, moja babcie, Żydówkę. Jego brat był w SS, byli Austriakami. Pamiętam jak zawsze kiedy go odwiedzałem cieszył się pokazując zdjęcia. Prawie każdy Niemiec ma zdjęcia swoich przodków walczących, ale nikt nimi się nie chwali. Moi studenci przyznali mi racje "no wie pan, pan się orientuje..." ale nikt z nich mi je nie pokazał. Maja dosyć rozmowy na te tematy: spłaciliśmy i sprawa zamknięta. Mieli czym, Wówczas śmierć Żyda nie była tak bezcenna jak dziś.
  • 2018-08-21 23:38 | Patagon

2018-08-08 17:54 | Aspiryna
    Hitlera tylko 32% niektórzy piszą w granicach 27-35% w kilkanaście miesięcy zlikwidował demokracje, a czy ty jesteś już możne w obozie koncentracyjnym? albo machasz łapką wrzeszcząc Heil Kaczyński?
    Mój dziadek inżynier hutnictwa szkła został w Polsce i uratował tylko jedno życie ludzkie, moja babcie, Żydówkę. Jego brat był w SS, byli Austriakami. Pamiętam jak zawsze kiedy go odwiedzałem cieszył się pokazując zdjęcia. Prawie każdy Niemiec ma zdjęcia swoich przodków walczących, ale nikt nimi się nie chwali. Moi studenci przyznali mi racje "no wie pan, pan się orientuje..." ale nikt z nich mi je nie pokazał. Maja dosyć rozmowy na te tematy: spłaciliśmy i sprawa zamknięta. Mieli czym, Wówczas śmierć Żyda nie była tak bezcenna jak dziś.
  • 2018-08-24 04:19 | Patagon

Proszę usunąć text powyżej, jest zdublowanym textem, zajmuje zatem miejsce, choćby w chmurze. Dzięki.