Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

(9)
To kolejny dowód, że w Białorusi pierestrojki nie będzie. I ostrzeżenie dla całego dziennikarskiego środowiska: każdego dziennikarza władza we właściwym momencie przygasi.
 • 2018-08-10 08:23 | *1705*

  Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  Europejskie ,"zachodnie standardy" odnosnie dziennikarstwa sa cwiczone w Londynie w ambasadzie Ekwadoru w stosunku do zalozyciela WikiLeaks Julian Assange . To tam powinni demonstrowac swoje poparcie dla wolnego dziennikarstwa ci przedstawiciele miedzynarodowiej spolecznosci hipokrytow.
 • 2018-08-10 09:58 | zxcvb

  Wina i kara

  Jeżeli ukradli i to posługując się cudzymi hasłami, to jest już dwa przestępstwa, i to bynajmniej nie miękkie. To poważne, pospolite przestępstwa, surowo ścigane w całym cywilizowanym świecie. Dowodów nie trzeba długo szukać. Po każdej wizycie na stronach w internecie zostawiamy wizytówkę, o plikach na dyskach komputerów u złodziei już nie wspomnę. Nooo, chyba, że kradzieże danych z reżimowych" serwerów, uznamy za dopuszczalne.
 • 2018-08-10 12:54 | ezi

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  @zxcvb
  A jeśli w PRL-u nieuprawniony pracownik PAP wyniósłby informacje niekorzystne dla rządu, które agencja prasowa zataiła, też by Pan mówił, że to ciężkie przestępstwo? Jeśli dziennikarze popełnili plagiat, bez zezwolenia wykorzystali nieswoje treści, to powinno im się założyć normalna sprawę i przy przewinieniu takiego kalibru powinni odpowiadać z wolnej stopy. Ale urządzono pokazówkę. Ciekawe dlaczego?
  @1705
  sprawa Assange'a nie ma tu nic do rzeczy. Ten człowiek się ukrywa, bo boi się stanąć przed sądem w sprawie gwałtu. Dodajmy, przed sądem w Szwecji. To zdaje się ten kraj, w którym dziennikarze są zabijani przez "nieznanych sprawców", a sądy znane ze stosowania terroru, mordów sądowych, manipulacji, skazujące taśmowo ludzi na karę śmierci bądź na ciężkie prace na dalekiej północy, gdzie więźniowie są głodzeni, bici i zaszczuwani. O to Panu chodzi?
 • 2018-08-10 13:58 | kaesjot

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  " Dziennikarze z mediów reżimowych nie ukrywają satysfakcji, zwłaszcza ci, którzy mieli po dziurki w nosie moralnej wyższości mediów prywatnych, czyli niezależnych, wolnych i uczciwych"
  Utkwiło w pamięci wyznanie jednego ze znanych amerykańskich komentatorów telewizyjnych, który odchodząc na emeryturę powiedział , ze w swych komentarzach NIGDY nie mówił tego, co naprawdę myśli o sprawie lecz tylko to , co MU KAZANO mówić.
  Na tym polega owa MORALNA WYŻSZOŚĆ mediów prywatnych. ?
  Właściciel pozwala im pisać co chcą - mają całkowita swobodę ?
  Dzieciaki w przedszkolu może w te bajki uwierzą !
 • 2018-08-10 15:06 | woytek

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  A kiedy w "wolnym świecie" powszechnej manipulacji, zaczną karać za tworzenie informacji i lobbowanie informacji ?
  Jeżeli przestępstwo miało polegać na korzystaniu z informacji zamieszczanej w mediach utrzymywanych za pieniadze podatnika , to nie było żadnego przestępstwa.
 • 2018-08-10 17:45 | samba kukuleczka

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  @zxvb
  W świecie mody to co przedstawiasz nie uzyskało by aplauzu i określane byłoby frazą: "Tego się w tym sezonie nie nosi"

  A Redaktor Romanowski jest jedynie listonoszem i nie do Niego powinny być zgłaszane pretensje.
 • 2018-08-10 17:45 | Aspiryna

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  Jaka pogoda dzisiaj w Minsku, szanowni panstwo "1705" i "zxcvb"?
 • 2018-08-12 16:43 | grzerysz

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  „...moralnej wyższości mediów prywatnych, czyli niezależnych, wolnych i uczciwych”.

  Czy autor mógłby się z czystym sumieniem podpisać pod tezą, że POLITYKA jest niezależna, wolna i uczciwa?
 • 2018-08-13 15:09 | *1705*

  Re:Reżim Łukaszenki rozpoczął pacyfikację prywatnych mediów

  @Aspiryna:
  Nie wiem jaka pogode w Minsku. Jezeli natomiast pania interesuje pogode w moim miejscu zamieszkania to prosze wejsc na strony norweskie i zobaczyc na pogode w okolicach Oslo.
  Moze pani skozystac z strony : www.yr.no


  @ezi :
  Prosze sie nie kompromitowac.
  Za norweska wikipedia:
  «Den 19 mai 2017 har svenske myndigheter henlagt saken pga manglende tiltalegrunnlag»

  19.05.2017 wladze szwedzkie umorzyly sprawe ze wzgledu na brak podstaw oskarzenia.

  Natomiast wiecej na temat Assange moze (pan ,pani) przeczytac na dziesiatkach stron w internecie.