Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Premier próbuje obudzić w sobie polityka wiecowego. Chce stanąć na czele kampanii samorządowej PiS, zbudować osobistą popularność i własną pozycję polityczną.
 • 2018-08-20 14:57 | woytek

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  Premier Morawiecki jest utalentowanym mówcą i powinien dalej brać udział w spotkaniach z Polakami.
  W porównaniu do porzedników jest prawdziwym odkryciem i trzeba mu życzyć powodzenia.
 • 2018-08-20 16:18 | azur

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  W PiS-ie zaczyna się walka o władzę i wpływy. Schorowany Kaczyński już nad tym nie panuje.
 • 2018-08-20 22:04 | turkmen

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  ..jak jutro dowiem sie ze Morawieci premier to ten co teraz rzadzi ( chyba ) jako pierwszy zdoby K2 w zimie to tez uwierze bo tak nakazuje szacunek dla wladzy !!! i dobro RP
 • 2018-08-20 22:46 | gramin

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  Nie rozumiem dlaczego autor ordynarne kłamstwo nazywa gafą?
  Nie rozumiem skąd się wzięła ta dziwna "moda" na nazywanie kłamstw gafami, mocnymi słowami, czy w najlepszym razie mijaniem się z prawdą? Dlaczego ludzie mediów nie nazywają rzeczy po imieniu?
  Całe to wiecowe wystąpienie Morawieckiego to cały ciąg większych lub mniejszych kłamstw. No a to stwierdzenie o negocjacjach akcyjnych z UE to creme de la creme całego potoku kłamstw.
  Inną kwestią jest to, że ten kłamczuszek nie ma w ogóle charyzmy ludowego trybuna. Jego publiczne wystąpienia są strasznie sztuczne i zupełnie pozbawione polotu. "Porwać" mogą jedynie wiernych wyznawców podłej zmiany zwożonych autokarami na tego typu wiece w celu stworzenia wrażenia o masowym poparciu.
 • 2018-08-21 07:28 | woytek

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu w czasie odwrotu na zaplanowane wcześniej pozycje

  "Lęgnie mi się straszliwe podejrzenie, że dlatego, iż tak naprawdę rząd chce doprowadzić do eskalacji politycznej wojny i przesilenia, żeby w ten sposób zachować niewinność, gdy na skutek realizacji żydowskich roszczeń wobec Polski, nasz nieszczęśliwy kraj dostanie się pod żydowską okupację. Płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm zrzucą winę za to na obóz zdrady i zaprzaństwa w nadziei, że wyznawcy Jarosława Kaczyńskiego z rozczuleniem i nostalgią będą go wspominali w nocnych rodaków rozmowach."
  Pytanie do czytelników , kto jest autorem cytowanego wyżej podejrzenia ?
 • 2018-08-21 08:55 | azur

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  Morawiecki popisywał się przed suwerenem w Sandomierzu. Jeszcze trochę, a okaże się, że wygrał bitwę pod Grunwaldem .
 • 2018-08-21 16:41 | Aspiryna

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  "Byłoby wielkim szczęściem dla kraju gdyby ktoś o takich walorach intelektu i charakteru jak Pan Premier Morawiecki stanął wkrótce na czele prawicy."

  Tyle, ze jego slowa wciaz wskazuja na to, ze - faktycznie - mamy do czynienia z mitomanem i z pospolitym ignorantem!!
 • 2018-08-21 18:47 | Aspiryna

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  A teraz o Morawieckim, tylko z nieco innej strony... Wedlug "Wyborczej":

  "W programie "Studio Polska" TVP padły bardzo poważne zarzuty pod adresem premiera Mateusza Morawieckiego. Jedna z kobiet na widowni stwierdziła, że jest "moralnie odpowiedzialny" za samobójczą śmierć jej męża.

  Emocjonalne wystąpienie miało miejsce na antenie programu TVP Info "Studio Polska", który prowadzi Magdalena Ogórek i Jacek Łęski. Głównym tematem były problemy osób, które zaciągnęły kredyty we frankach szwajcarskich.
  Wśród publiczności znajdowała się Barbara Husiew, reprezentująca stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. W pewnym momencie padło pytanie o łamanie konstytucji w kontekście "kredytów pseudowalutowych".

  - Konstytucja była i jest cały czas łamana. Przyzwolenie na to dała Platforma Obywatelska, PSL, a dzisiaj również Prawo i Sprawiedliwość - powiedziała Husiew. Następnie stwierdziła, że PiS "wrzucił na fotel premiera Mateusza Morawieckiego, który jest 'banksterem'". Według niej jako prezes Banku Zachodniego WBK Morawiecki "podjął decyzję o udzielaniu tych toksycznych instrumentów finansowych". Przypomnijmy, że obecny szef rządu był prezesem zarządu BZ WBK w latach 2007-2015 był prezesem zarządu BZ WBK.

  Po tym padło jeszcze poważniejsze oskarżenie: Pan premier Mateusz Morawiecki jest moralnie odpowiedzialny za śmierć mojego męża i za to, że od 9 lat, jako żona samobójcy, walczę z Bankiem Zachodnim WBK i spłacam kredyt denominowany do franka szwajcarskiego. Pan Mateusz Morawiecki jest moralnie odpowiedzialny za tę śmierć i za los mojej rodziny.
  - powiedziała Husiew."
 • 2018-08-22 15:08 | woytek

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  @Aspiryna
  Za kredyty brane z banku jest odpowiedzialny ten, co te kredyty bierze. A jak już wziął to własny problem z własnym portfelem. Nie można się dzielić odpowiedzialnośćią z żoną , premierem , czy z szwajcarskim bankiem.
  Powielanie tego zarzutu o opowiedzialności za śmierć kredytobiorcy w programie pani Ogórek jest dolewaniem oliwy do tej kadzi w polskim piekle.
 • 2018-08-23 17:03 | Aspiryna

  Re:Morawiecki chce wejść do pierwszego szeregu

  @Aspiryna
  Za kredyty brane z banku jest odpowiedzialny ten, co te kredyty bierze. A jak już wziął to własny problem z własnym portfelem. Nie można się dzielić odpowiedzialnośćią z żoną , premierem , czy z szwajcarskim bankiem.

  `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Szanowny "woytku", ja wiem kto odpowiedzialny jest za pobrany kredyt. Chcialem tylko zwrocic uwage, iz Morawiecki Mlodszy (przynajmniej kilka razy) krecil i klamal w tej calej sprawie "kredytow frankowych"... i tylko tyle!