Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS wymienia sędziów. Wszyscy będziemy gorszego sortu

(3)
Od nowej elity w Sądzie Najwyższym nie wymaga się dorobku. A KRS, przesłuchując kandydatów, tym razem postanowiła nie gorszyć maluczkich.
 • 2018-08-20 22:08 | rysszc

  Wszyscy będziemy gorszego sortu

  Pani też?
  Myślę, że potrafi Pani ocenić jaki powinien być wyrok znając wszystkie zarzuty i wszystkie argumenty obrony.
  Być może zawodowcy /sędziowie/ dołożą do tej oceny tylko "watę" - numer ustawy i ładną wykładnię.
  Zdumiewa mnie Pani fatalne zdanie o polskich prawnikach.
  Nie wierzy Pani w etos,, w przysięgę. Jest Pani pewna, że wszyscy to kanalie słuchające swoich łaskawców partyjnych.
  Takie myślenie to dla mnie dowód, że potrzebna jest wielka zmiana.
 • 2018-08-22 16:06 | krebs06

  Re:PiS wymienia sędziów. Wszyscy będziemy gorszego sortu

  środowiska prawnicze są w ogromnej większości przeciwne prawnej demolce pisu. To rzadka jedność, w kraju tak podzielonym.
  Chwałą im za to
  Do SN zgłaszają się poza osobami które traktuję to jako drogę do utrudnienie procedury, osoby w większości bez kwalifikacji i osiągnięć. Fakt, że się na to decydują jasno pokazują, że będą podpisywać wszystko. Sam wybór KRS jak procedura wyboru kandydatów to parodia.
  Kiedyś trzeba będzie za to zapłacić.
 • 2018-08-22 17:17 | Aspiryna

  Re:PiS wymienia sędziów. Wszyscy będziemy gorszego sortu

  "Prawdopodobnie były agent wywiadu, zmuszony do opuszczenia Niemiec, będzie w przyszłości kontrolował polskich sędziów" - tak o Mariuszu Muszyńskim pisze "Sueddeutsche Zeitung". Agent sluzb specjalnych i wierny zolnierz PiSowskiej mafii - to najlepsza rekomendacja!