Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

(8)
Andrzej Duda czekał na zaproszenie do Białego Domu ponad trzy lata, w tym 20 miesięcy za kadencji Donalda Trumpa.
 • 2018-08-29 17:31 | ThomasZNiemiec

  Chwalic sie bo Trump lubi Polske?

  Czytajac zachodnie gazety ja widze to calkiem inaczej niz szanowny pan autor:

  Trump i PiS bardzo sa do siebie blisko mentalnie i swietnie polpracuja razem. Prosze pamietac wywiad Trumpa w Sun. Trump powiedzial ze Johnson bylbym lepszym premierem niz May. Powiedzial ze May zle negocjuje brexit mimo to ze Trump ja tlumaczyl jak to robic. Bezczelnie i chamskie. W maju rzad francuski napisal do Trumpa: « La France exprime sa ferme désapprobation des propos du président Trump au sujet des attentats du 13 novembre 2015 » czyli Francja wyrazila mocno dezaprobata. Na temat Niemcy powiedzial kilka razy: "Germany is bad".

  Calkiem inaczej jest w stosunku do Polski. Chwali i szanuje Polske a robi wszystko zeby pokazac PiS ze zgadza sie calkiem z zniszczeniem demokracji.

  Wiem ze chodzi autorowi o to pokazac Polakom: Zobaczcie PiS znowu nie da rade. Ale akurat polpracowac z przestepcami PiS swietnie da rade.
 • 2018-08-29 19:20 | woytek

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

  Prezydent Duda powinien zarządać jasnej deklaracji prezydenta Trumpa w sprawie bezprecedensowej ustawy nr 447 , która na Polskę "sojusznika" prezydenta Trumpa, nakłada zobowiązania finansowej 75 lat po wojnie, przegranej przez Polskę .
  Gdyby uzyskał odpowiedź wymijającą , to polski Sejm powinien stworzyć ustawę zobowiązującą rząd Polski do śledzenia wywiązywania się rządu Stanów Zjednoczonych ze zobowiązań finansowych wobec Indian , którzy byli pełnoprawnymi właścicielami ziemi , a zostali tej własności pozbawieni. To by był przykład symetryzmu ustawowego w czasach globalnych.
  Czekamy , pełni nadziei, że prezydent Duda zachowa się jak polski mąż stanu.
 • 2018-08-29 19:56 | Klopfer

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej ...

  ... no i na pewno Trump dwie, trzy sekundy krócej uściśnie mu dłoń na powitanie ...
  Boże spraw, żeby tak się stało,
  no i żeby Agata mlaskała na uroczystej kolacji!
 • 2018-08-30 02:57 | wojtek_ab

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

  To nie jet wazne kiedy i czy ktos jest zaproszony do Bialego Domu. Wazne jest to co mozna wspolnie zalatwic dla pozytku obu
  stron.
 • 2018-08-30 03:38 | maciekplacek

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

  Sz. P. Zalewski,
  Na wizyte nowowybranego, obecnego prezydenta USA czekala...Oooo .. niecale 6 m-cy.
  Na Obame, opozycja obrzydzala jak mogla przyjazd jego do W-wy, 6-7 lat. I to nie z wizyta kurtuazyjna tylko spotkanie NATO.
  A inni prezydenci USA? Latwo sprawdzic. Twierdze, ze wizyta D. Trumpa jest wyjatkiem w calej historii polsko-amerykanskich stosunkow dyplomatycznych, absolutnym wyjatkiem. Czy Polska by sie doczekala wizyty 'Madam President Clinton' - osobiscie w to nie wierze. Tak rzeczywiscie jest w Waszyngtonie dziesiatki wizyt m-cznie, tak bardzo znaczacych co zeszloroczny snieg. Wizyty polskich prezydentow w Waszyngtonie; Kwasniewski czekal 7 lat, L. Kaczynski 2 lata.
 • 2018-08-30 03:48 | maciekplacek

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

  - ' La France exprime sa ferme désapprobation des propos du président Trump au sujet des attentats du 13 novembre 2015.' -
  Na co prezydent D. Trump slusznie odpowiedzial: Je m'en fous.
  - 'Na temat Niemcy powiedzial kilka razy: "Germany is bad". - Is it not? Tell me "Thomas', in any language.
  Bylbym Tomaszu ostrozny z opiniami typu 'przestepcami PiS' z kilku powodow; nie ma ciebie w Polsce, tutaj nie mieszkasz, pracujesz, glosujesz, chodzisz do piekarni po bulki, etc.
  Innymi slowy, nie wtracaj sie.
 • 2018-08-30 03:49 | Proton

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej

  Trumpowi nie zaufałbym ani słowem. Szukanie u niego jakiegoś konkretnego poparcia byloby glupota. Poza tym, Ttumf moze probowac wykorzystac Polske do rozbijania Unii. Duda i Trump...az sie boje... ""
 • 2018-08-31 03:50 | Andrzej Falicz

  Re:Duda odwiedzi Trumpa. Jego poprzedników zapraszano szybciej ...zmartwienie POLITYKI

  To chyba dobrze dla POLITYKI jeżeli polski prezydent jest " tak wolno" zapraszamy przez podobno fatalnego prezydenta jakim według tego tygodnika jest Trump...