Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pokolenie JA

(1)
Co z tego, że nie popierają PiS. Rzeczywistość, jaką zafundowały im poprzednie ekipy, także im nie odpowiadała. Czują się oszukani i nie identyfikują się z opozycją – ani parlamentarną, ani tą spoza Sejmu.
  • 2018-08-31 22:15 | a.bratkowski

    Młodzi, o co chodzi?

    Kiedyś żal do świata, iż nie jest taki, jaki sobie marzymy był typowy dla nastolatków. Dziś w takim stanie tkwią nawet trzydziestolatkowie. Wiele wypowiedzi młodych ludzi świadczy po prostu o tym, że, delikatnie mówiąc, słabo się orientują, na jakim świecie żyją. W pewnym stopniu wynika to z faktu, że osoby, które młodzi maja prawo traktować jako autorytety, opowiadają bzdury, jak prof. Raciborski, któremu wydaje się, że sytuacja milionów z klasy średniej się stale pogarsza. Może by zajrzał do danych statystycznych zanim zacznie robić wodę z mózgu młodym?