Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brett Kavanaugh w amerykańskim SN

(1)
  • 2018-09-12 04:48 | Kosal

    Trump mebluje sad najwyzszy

    Jak widac redakcja ma serce po wlasciwej stronie, czyli na lewej. Sedzie Kavanaugh jest sedzia sadu apelacyjnego od 12 lat i to ze dostal wysokie oceny od stowarzyszenia prawnikow to szanownej redakcji nie wystarcza, gdyz jest konserwatywny czyli sprawdza zgodnosc wydanych ustaw z konstytucja tak jak jest napisana a nie tak jak by sobie zyczyli lewicowi politycy. Jesli chodzi o dostarczenie dokumentow z jego dzialalnosci jako doradca prezydenta Busha to dostarczono 500 tys. dokumentow czyli dwa razy wiecej niz wszyscy poprzedni kandydaci razem. Domaganie sie odpowiedzenia na specyficzne zagadnienia redakcja uwaza z wyrecanie sie od odpowiedzi, tyle tylko ze zeden porzedni kandydat (np Kegan czy Ginsburg) nie odpowiedziedzial na specificzne pytanie i wtedy to bylo O.K. gdyz to byli kandydaci lewicy. Redakcja narzeka na praktyki PISu w sadownictwie i domaga sie sedziow ktorzy czymaja sie dokladnie kontytucji tak jak jest napisana.
    Kandytatura sedziego Kavanaugh nie jest po mysli redakcji ale przeciez sedzia Kavanaugh trzyma sie dokladnie konstytucji tak jak jest napisana i nie prowadzi tzw "legislation from the bunch". W przypadku Polski trzymanie sie konstytucji to jest dla redakcji dobre ale dla Stanow Zjednoczonych to jest zle.