Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Inspektorzy PIP będą mogli nakazać zmianę śmieciówki na etat

(2)
Już nie sądy, a inspektorzy PIP mają zmieniać umowy cywilnoprawne na etaty. A przecież można by zacząć od uporządkowania przepisów, które zachęcają dziś do oszukiwania.
  • 2018-09-12 19:49 | and.wegrzyn

    Skladki

    Mieszkam w Irlandii I tutaj niezaleznie od rodzaju umowy skladki I podatek naloczane sa Tak samo. W rezultacie nabywa sie uprawnien emerytalnych niezaleznie od rodzaju umowy. Jednakze autor sie myli, nie ma to wplywu na zmniejszenie ilosci umow smieciowych, po prostu jest sprawiedliwiej bo wszyscy place tan samo.
  • 2018-09-12 21:49 | szron

    czas zmienic system bo to wielka ściemia i

    bzdura ! ile razy w miesiącu chcecie ściągać z ludzi kasę na 'niby ubezpieczenia" ? a w ogółe ten pomysł jest nielogoczny bo w razie choroby człowiek dostanie tylko jedno chorobowe ale płacić ma nawet kilka ubezpieczeń tak ? a po drugie najprościej w ogóle zlikwidować pobieranie składek na ubezpeiczenie tylko czas wprowadzić jeden podatek z którego państwo bedzie sobie dzieliło na ubezpeiczenie i inne potrzeby