Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skok prawicy na Sąd Najwyższy USA zablokowany?

(3)
Pod znakiem zapytania stanęło zatwierdzenie przez Senat USA nominata prezydenta Trumpa do Sądu Najwyższego sędziego Bretta Kavanaugh, które jeszcze niedawno zdawało się sprawą przesądzoną.
 • 2018-09-18 18:50 | woytek

  kady normalny facet, kiedyś tam w zamieszchłej przeszłości usiłował kogoś zgwałcić , ale mu się to nie udało

  To jest kolejny przykład szaleństwa pań podzielających ideologię #MeToo , które stanie się w przyszłości podstawową bronią szantażystek "nie skonsumowanych" w chwili seksualnych zalotów.
  Okres 35 lat, to dość długi termin na odgrzebanie z pamięci takiego zdarzenia . Ciekawe jak to się skończy , ale strach padnie blady na przyszłe pokolenia zaletników.
 • 2018-09-19 03:31 | Kosal

  Re:Skok prawicy na Sąd Najwyższy USA zablokowany?

  Skok prawicy na Sad Najwyzszy to jest tytul panskiego reportarzu, powinnien sie pan wstydzic pisac takie "pierdoly".
  Nic pan nie pisze o kwalificjach sedziego Kavanaugh, wszak dostal najwyzsza ocene od stowarzyszenia prawnikow amerykanskich. Pani Ford (okarzajaca osoba, notabene zarejestrowana demokratka)_ nie moze sobie przypomniec kiedy to bylo i gdzie to bylo. Przypominialo jej sie to rzekomo 6 lat temu w czasie sesji u psychologa . Mialo to byc 36 lat temu a moze wiecej gdyz pani Ford daty nie pamieta i nie wie tez gdzie to bylo ale doskonale pamieta ze to by sedzia Kavanaugh i jego kolega ktory temu tez zaprzecza, Demokraci hurtem rzucili sie bronic pani Ford jake ze kobiety z definicji nie klamia. wiec nalezy wierzyc pani Ford bez wzgledu na fakt nie nie wiele pamieta. W poniedzialek komisja spawiedliwosci senatu bedzie prowadzila debata na ten temat. Pani Ford juz zapowiedziala ze sie nie zjawi na tej sesji i domaga sie sledztwa FBI zanim ona zgodzi sie przedstawic swoje oskarzenie w komisji senackiej. Jednym slowem jest to taktyka na opoznienie glosowania w senacie nad kandydatura sedziego Kavanaugh z nadzieja ze po listopadowych wyborach Demokraci zdobeda wiekszosc w senacie i zablokuja kandydature sedziego Kavanaugh.
 • 2018-09-19 12:53 | andrzejowy

  Re:Skok prawicy na Sąd Najwyższy USA zablokowany?

  Może fbi i cia w kolaboracji z kgb pozwolą zebrać wystarczającą ilość informacji aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?