Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mike Pence – następca Trumpa?

(1)
Wiceprezydent USA Mike Pence może sprawić, że przeciwnicy Donalda Trumpa jeszcze za nim zatęsknią.
  • 2018-09-19 19:39 | Kosal

    Grozba Pence'a

    Jeszcze jedna bajka jaka pan probuje sprzedac czytelnikom Polityki. Sledztwo w sprawie "collusion" zostalo ukartowane w Departamenciie Sprawidliwosci kierownaym przez ludzi Obamy. Sledztwo Muellera nie wykazalo jakichkolwiek powiazan ludzi Trumpa z Rosja. Obecna propaganda partii demokratycznej odeszla od tej tezy, gdyz okazalo sie ze "collusion" (zmowa) byla ze strony Hillary Clinton. Tzw dossier na temat "collusion bylo zamowione przez demokratow i zaplacone przez sztab Clintonowej. To dossier bylo uzyte przez wladze FBI do podjecia sledztwa i podsluchu ludzi Trumpa. Obecnie Trump zarzadzil ujawnienie applikacji do tajnego sadu tzw FISA court ktora byla podpisana przez owczesnego szefa FBI a takze przez przez zastepce szefa dapartamentu sprawiedliwosci Rosensteina. Rosenstein jest to ten ktory powolal specjalnego prokuratora Muellera po wylaczeniu sie Session'a ze sprawy. Obecne szanse ze Trump bedzie oskarzony o "collusion' sa rowne zeru. Cala sprawa byla ukartowana aby doprowadzic Trumpa do "impeachment"u, ale z decyzja Trumpa o ujawnieniu wszystkich dokumentow w sprawie wykaze ze nie bylo podstaw do powolania specjalnego prokuratora, sa natomiast podstawy aby wyznatrzyc specjalnego prokuratura do zbadania decyzji sztabu FBI w sprawie sledztwa o "collusion".