Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Sala wojenna” Facebooka ma chronić internet przed trollami i botami

(3)
Firma Marka Zuckerberga tworzy centrum dowodzenia do monitorowania kampanii przed wyborami w USA i Brazylii. Być może okaże się pomocne także w Polsce.
 • 2018-09-21 09:00 | Vera

  Można się uśmiać (LOL)

  To czy przed wyborami dowód, że Putin osobiście zestrzelił TU154 a potem z tej samej procy MH17 no i jeszcze parę innych, otruł nie tylko Skripalów no rozpylił gaz w Syrii to będzie prawda, fałszywka? To żadna ironia, poważne pytanie.
  Inaczej mówiąc, wszystko dąży do tego, że prawdą będzie to, co zadaje Partia, Rząd i Prezydent grupy trzymającej władzę danego państwa, zgodnie z aktualną linią.
  Oczywiście, niewielką pociechą jest jeszcze to, że to jak na razie dość niezależna firma dzięki czemu prawdą będzie prawda tego, który lepiej płaci. Jak na razie, bo oczywiście istnieją sankcje, sankcje i sankcje. Co tydzień nowe i na wszystko i wszystkich, którym nie pasuje.
  I coraz więcej informacji o wspaniałych religijnych świętach islamu i Izraela (jedność państwa i religii) i coraz więcej informacji o wrednym katolicyzmie i tym wrednym papieżu Franciszku. Dzisiaj wielkie święto Szyitów w Mosulu. A ja kocham każdą religię jak raka i syfilis.
 • 2018-09-21 11:35 | mumrak

  Re:„Sala wojenna” Facebooka ma chronić internet przed trollami i botami

  Widząc w sieci podejrzane wpisy wchodziłem na konta autorów i widząc ewidentne sztuczne konta podawałem FB poprzez opcję która do tego służy. Przez ostatni miesiąc podałem 20-30 namiarów. Konta są ewidentnie czytelne.
 • 2018-09-22 15:14 | leo_meo

  Re:„Sala wojenna” Facebooka ma chronić internet przed trollami i botami

  Problem polega na tym, że trollowanie występuje "we wszystkich kształtach i rozmiarach." Jest mnóstwo technik trollowania. Wspólnym ich mianownikiem jest wyprowadzenie z równowagi atakowanego lub nawet czytającego komentarze czy zasianie w nim wątpliwości. Post może brzmieć zupełnie neutralnie, ba, nawet merytorycznie, zawiera jednak "łyżkę dziegciu", która później tkwi jak gwóźdź w umyśle i jątrzy ranę. Poza tym trolle, jak wilki, atakują w stadach. Każdy pełni inną funkcję i jest między nimi nić porozumienia (często jedna osoba steruje wieloma nickami, mówi się wtedy o "pacynkach").