Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komisja Europejska zaskarżyła ustawę o SN

(2)
Niezależnie od tego, jak polski rząd potraktuje orzeczenia TSUE, decyzja KE to pierwszy mający realne znaczenie prawne krok w sprawie ratowania praworządności w Polsce.
 • 2018-09-25 11:03 | Stanisława

  Członkostwo unijne.

  Skoro jesteśmy we wspólnocie to musimy się podporządkować. Czas najwyższy na kary finansowe bo to najlepiej działa. PIS w swoich zapędach już działa na oślep i na rympał. My sami, w demokratyczny sposób nic więcej nie zrobimy więc tylko UE może szarpnąć cugle. Myślałam, że tego nie dożyję, tak długo z tym zwlekano. Iskierka nadziei zaświtała.
 • 2018-09-25 18:22 | Aspiryna

  Re:Komisja Europejska zaskarżyła ustawę o SN

  "Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że decyzja Komisji Europejskiej o wniesieniu skargi na Polskę do Trybunału Sprawiedliwości to "urwanie dialogu" ws. ustawy o Sądzie Najwyższym. Dodał, że nie jest zaskoczony decyzją komisji.

  - Cały czas toczymy dialog w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym, ale Komisja Europejska zdecydowała się na wykonanie kroku, który ten dialog urywa do pewnego stopnia czy też może mocno - ocenił we wtorek premier Mateusz Morawiecki."

  A jaki mozna prowadzic "dialog" z ludzmi, ktorzy tylko graja na czas, klamia i oszukuja?