Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Znów amerykański prezydent kocha Polskę

(4)
Donald Trump w ONZ wymienił nasz kraj jako jeden z przykładów do naśladowania. Powinniśmy się cieszyć?
 • 2018-09-26 08:12 | Prowincjusz

  Znów amerykański prezydent kocha Polskę

  Ten to umie rozdawać pocałunki śmierci. Ale z tymi sukcesami ma rację. Zawrotu głowy można dostać.
 • 2018-09-26 16:58 | Slawomirski

  Re:Znów amerykański prezydent kocha Polskę

  Polska jest przyjacielem Ameryki bo sasiedzi Polski ja do tego zmuszaja.
 • 2018-09-26 19:37 | woytek

  Re:Znów amerykański prezydent kocha Polskę

  Jeżeli kocha Polskę , to jest bardzo miła wiadomość , ale niech najpierw skomentuje ustawę nr 447 i spróbuje porównać ją do sytuacji Indian amerykańskich , którzy również nie dostali odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe, po wyrugowaniu ich z ziemi, którą zajmowali od zawsze.
  Ciekawe jak prezydent Trump zareaguje , jeżeli polskich Sejm uchawali ustawę "nr 447 bis" , która zobowiąże polski rząd do śledzenia realizacji ustawy uchwalonej przez polski Sejm, a dootyczącej Ameryki ?.
  "Prezydent Trump w swoim przemówieniu w ONZ zaznaczył także, że USA odrzucają ideologię globalizacji. Podkreślił znaczenie potęgi gospodarczej i militarnej Ameryki i odrzucił "globalne zarządzanie".
  Prezydent powiedział też, że Międzynarodowy Trybunał Karny "nie ma żadnej prawomocności".
  Z tego wynika , że ustawa nr 447 jest napisana sobie , a muzom.
 • 2018-09-27 11:47 | Herstoryk

  Re:Znów amerykański prezydent kocha Polskę

  No jeśli kocha, to Polska nie może nic innego zrobić tylko spuścić portki i nachylić się. Żeby znowu było jak z offsetem, kontraktami w "oswobodzym" Iraku, wizami, itp, its. Kto się od historii nie uczy, musi ją powtarzać!