Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

(7)
Prezydent w swoim przemówieniu przed Zgromadzeniem nie wymienił Trumpa ani razu. I dobrze, bo gdyby to uczynił, wyszedłby na politycznego lizusa.
 • 2018-09-27 13:31 | slima11

  rozmowy

  Co lot za wodę to wpadka.Jak się wylatuje z trójkąta Bermudzkiego ,to tak jest.A sprawa ma się tak.Trump 3 razy wymienił Polskę.Aby po chwili, być wyśmiany przez uczestników Zgromadzenia..A czy oni nie zapytali ,co jest z tą Polską ,że ten wyśmiany tak, ciepło o niej mówi.?Czyli mamy przechlapane w świecie ,i u Jankesów też ,bo nasz wodzu ,nie pochwalił ich wodza.
 • 2018-09-27 15:57 | woytek

  Re:Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

  Prezydenta Dudę skompromitowała również "Pierwsza Dama" , która histerycznie zareagowała na krzyki protestujących Polaków w Nowym Jorku. Ten taniec pełen gestów, łącznie z wywijaniem rękoma ponad własną głową, potwierdza podejrzenie , że nie panuje ona nad własnymi emocjami. To jest bardzo poważny problem dla oficjalnych przedstawicieli kraju, który się reprezentuje.
  Ludzie mają prawo wyrażać swoją opinię w proteście, a oficjalny reprezentant kraju, nie powinien wyrażać własnego stosunku do tych protestów.
 • 2018-09-27 17:29 | Aspiryna

  Re:Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

  Pan "Adrian" Duda (i jego szczesliwa malzonka) dorosli najwyzej do poziomu urzednikow szczebla gminnego... To bardzo przykra dla Polski rzeczywistosc!
 • 2018-09-27 17:57 | lubat

  Re:Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

  "Tak się złożyło, że prezydent Duda siedział na posiedzeniu obok ministra Siergieja Ławrowa"
  To wina alfabetu i polska delegacja zawsze siedzi obok rosyjskiej, gdy znajdzie się w Radzie Bezpieczeństwa. Czasami żartuję sobie, że pani, która na co dzień reprezentuje Polskę w RB powinna dostawać dodatek za szkodliwe warunki pracy - stres spowodowany sąsiedztwem:)
  Oglądam czasami obrazki z posiedzeń RB w telewizji polskiej, niemieckiej i rosyjskiej - wszystkie takie same, bo wszystkie dostają materiały ONZ-owskie. I tak się składa, że jak pokazują wystąpienie delegata Rosji, to obraz ucina się dokładnie na nim i tylko czasami na ułamek sekundy "zahacza" o delegata Polski.
  Sądzę, że tak po ludzku, jak już siedli koło siebie Ławrow i Duda, to chyba nie udawali, że się nie widzą. Jeśli nasz pan prezydent mógł pogawędzić sobie nawet z "ojkofobem" Tuskiem, to tym bardziej z Ławrowem. Chyba, że Ławrow był bardzo onieśmielony różnicą urzędu - w końcu on tylko szeregowy minister;)

  A co powiedział pan prez. Duda w przemówieniu? To nie ma większego znaczenia ani w Polsce, ani, tym bardziej, na świecie.
 • 2018-09-27 18:37 | invinoveritas

  polizał

  "Prezydent w swoim przemówieniu nie wymienił Trumpa ani razu. I dobrze, bo gdyby to uczynił, wyszedłby na politycznego lizusa" - pan Duda jednak polizał:
  "Mówiąc o wysiłkach na rzecz denuklearyzacji, w pewnym momencie polski prezydent zwrócił się wprost do Trumpa, dziękując jemu oraz prezydentowi Korei Południowej Moon Jae-inowi za wysiłki dyplomatyczne na Półwyspie Koreańskim.

  – Chciałbym podkreślić, panie prezydencie, że to w wielkim stopniu pana i prezydenta Moona wielkie osiągnięcie i zasługa, więc dziękuję bardzo – powiedział Duda, odrywając wzrok od kartki z tekstem przemówienia po angielsku i spoglądając w kierunku Trumpa.

  Zostanie to zapewne odebrane jako ciąg dalszy „ofensywy wdzięku” i łechtania próżności prezydenta USA zapoczątkowanych zeszłotygodniową propozycją stworzenia "fortu Trump" w Polsce"
  http://wyborcza.pl/7,75399,23971676,posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-onz-duda-dziekowal-trumpowi.html
 • 2018-09-28 04:47 | wojtek_ab

  Re:Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

  Wypadl slabo bo nie byl szogunem.
 • 2018-09-28 21:47 | JanKalema

  Re:Bliskie spotkania prezydenta. Jak Duda wypadł w ONZ?

  Duda to Nikt. Nie komentuje się nikogo.