Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co się zmieniło w Polsce po „czarnych protestach”? Czy socjaldemokratka i liberałka mogą iść razem? I kto jest paździerzowym dziadem – rozmowa z Katarzyną Lubnauer i Barbarą Nowacką.
 • 2018-09-30 20:45 | rav0000

  Re:Ten rząd obalą kobiety

  co można powiedzieć o pani Nowackiej.
  Bardzo mi przykro, ale niestety przegrała.
  Liczyłem na nią. Oszukała mnie.
 • 2018-09-30 21:25 | grzerysz

  Re:Ten rząd obalą kobiety

  Neoliberalne pupilki POLITYKI spad znaku Balcerowicz & Spółka doskonale zatroszczyli się o przesunięcie Polski na margines Europy . Zaorali nasz przemysł i zainstalowali w Polsce gospodarkę kompradorską i neokolonialną, ludzi mając przy tym za przysłowiowy nawóz historii i konie, których miliony wywalili z dnia na dzień na bruk. Wtórny analfabetyzm, nędzne media, zapaść w kulturze, nauce i służbie zdrowia, czołowe wyższe uczelnie w dalekich setkach światowych rankingów, „specjalizacja” w przetwórstwie drewna i skóry oraz montażu obcego sprzętu AGD oraz nasz przebój eksportowy w postaci drewnianych trumien do samodzielnego montażu – oto osiągnięcia Balcerowicza i jego neoliberalnych hunwejbinów. O biedzie a nawet nędzy szerokich rzesz społeczeństwa oraz wielomilionowej emigracji juz nawet nie wspominam.
  W czterdziestomilionowym kraju ćwierćwiecza wilczego neoliberalizmu prawie nikt już nie czyta książek, ambitne przedstawienia w Teatrze Narodowym w Warszawie ogląda łącznie (z przyjezdnymi oczywiście) niewiele ponad 3000 osób (takie statystyki podaje dyrektor teatru Jan Englert), wybitne filmy, zwycięzcy festiwali filmowych w Cannes czy Wenecji, mogą liczyć w Polsce na najwyżej kilkutysięczną (w porywach kilkunastotysięczną) widownię, tak że dystrybutorzy poważnie zastanawiają się czy takie co trudniejsze filmy w ogóle do Polski sprowadzać.
  Co przez ćwierćwiecze dzikiego neoliberalizmu w Polsce robiły panie Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka?
 • 2018-09-30 23:51 | Erykko

  Dwa mandaty i groteska.

  Obie dostaną od Schetyny biorące miejsce do Sejmu. I to tyle. I o to im chodziło. Reszta to groteska.
 • 2018-10-01 08:39 | azur

  Re:Ten rząd obalą kobiety

  Najważniejsze, żeby ludzie poszli głosować.
 • 2018-10-01 11:07 | inder

  Re:Ten rząd obalą kobiety

  Obyście miały panie rację. Oby...
 • 2018-10-01 17:33 | AOlsztynski

  Re:Ten rząd obalą kobiety

  Już pachnie wyborami, ale czy kontrrewolucja zwycięzy? Osobiście w to wątpię.