Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

(15)
Na jedynej zarejestrowanej rozmowie Mateusza Morawieckiego, która znajduje się w aktach śledztwa w sprawie afery taśmowej, premier wydaje się innym człowiekiem niż ten, na którego się dziś kreuje.
 • 2018-10-03 23:29 | Aspiryna

  premier i prezydent - hipokryta

  Sprawa zabolala PiSowska mafie... i glos zabral nawet sam prezydent Duda z przypowiescia o tym "kto pierwszy kamien rzuci". Biedak juz zdazyl zapomniec jak PiSowscy aparatczycy glosno krzyczeli kiedys o "tasmach prawdy" i obrzucali blotem swoich politycznych oponentow. Coz... panie Duda, typowo Pisowska hipokryzja wychodzi na jaw i to nie pierwszy juz raz!
 • 2018-10-04 03:09 | Andrzej Falicz

  :Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?...muszę?

  POLITYCE wyszło w sposób najbardziej przekonujący...to,
  że najważniejszym powodem do wstydu jest bliska komitywa Morawieckiego z ludźmi Platformy...I słusznie. ""
 • 2018-10-04 17:33 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Panie Falicz, czy np. rozmowa Morawieckiego na temat syna "obatela" Richarda Czarneckiego miala cos wspolnego z PO?
 • 2018-10-04 17:34 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Pan "Falicz" chyba nie zna takiego slowa jak "hipokryzja" - prosze sprawdzic w slowniku jego znaczenie!
 • 2018-10-04 17:42 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Pozwole sobie zacytowac pana Jakuba Majmurka (Newsweek):

  "Taśma zwraca bowiem uwagę opinii publicznej na cztery kwestie niewygodne dla premiera i jego politycznego zaplecza. Po pierwsze, przypomina jak bardzo Morawiecki był częścią rządzącego Polską przez osiem lat układu. Po drugie, pokazuje, że obraz Morawieckiego jako premiera pro-społecznego, walczącego z elitami o lepsze życie zwykłych Polaków, to dość świeża autokreacja. Po trzecie, skłania do pytań o pozostałe taśmy z udziałem Morawieckiego, o istnieniu których zeznali kelnerzy. Wreszcie, nagranie z udziałem szefa rządu po raz kolejny potwierdza to, jak bardzo cała afera taśmowa od początku była zmanipulowana i nieczysta."
 • 2018-10-04 18:25 | Ted 51

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Nie mamy żadnego powodu, by trzymać we władzach różnego rodzaju ludzi spod znaku „Sowy i przyjaciół” – J.Kaczyński 1.07.2017. w Przysusze. (źródło; YT - 37min. wystąpienia). https://www.youtube.com/watch?v=_-USV1hw0mI
 • 2018-10-04 18:26 | wnukmarek

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  @ Aspiryna

  Zafunduj sobie polską klawiaturę, bo to co piszesz to najlepszy znak firmowy ("Bayer"). A i tak z taśm nie zrobi się afery PiS A oprócz tego, jakim trzeba być samobójcą, aby przypominać i odgrzewać to co PO dawno chciałaby zapomnieć. A jaka hipokryzja. Bo to przecież nie było ważne co mówili politycy PO, tylko jak bezczelni przestępcy ich nagrali i to może nawet, jak niektórzy sugerowali, Moskale. Teraz jest ważne, co mówił Morawiecki, a nie ważne kto nagrał. To jasne ,że Morawiecki przebywał w złym towarzystwie. Mam nadzieję, że w porę zrozumiał swój błąd.
 • 2018-10-04 19:27 | MarcinGt

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Morawiecki znajdował się w biznesowo-towarzyskim kręgu Platformy Obywatelskiej. Konrad Wallenrod czy szczery członek gangu?
 • 2018-10-05 03:55 | Andrzej Falicz

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Platformy ?... masz tam prawdę politykach PO

  Polecam jak na Taśmach Platformy zwanych w POLITYCE z przewrotny dowcipem Taśmami Morawieckiego (?) Bankierzy rozmawiają jak namolni są politycy Platformy ( Minister Skarbu Platformy Aleksander Grad) dopominają się kasy i synekur...

  POLITYKO ..czy w ramach walki przedwyborczej koniecznie chcesz wraz niemieckim ONET-em zatopić skutecznie Platformę?
 • 2018-10-05 17:00 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  "To jasne ,że Morawiecki przebywał w złym towarzystwie. Mam nadzieję, że w porę zrozumiał swój błąd."

  Czy to jest oficjalny "przekaz dnia" z ulicy Nowogrodzkiej?

  P.S. Pan Morawiecki Mlodszy sklamal juz tyle razy, ze w normalnym, zachodnim kraju podalby sie juz do dymisji... tyle, ze to nie jest normalny, zachodni kraj... to wciaz jest Polska.
 • 2018-10-05 17:03 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Widze, ze na forum pojawil sie tez juz kolejny PiSowski propagandzista "Falicz"... Wyglada na to, ze jednak nagrania "bankstera" Morawieckiego sprawiaja wam pewien problem.

  P.S. Najsmieszniejsze jest to, ze niektorzy dzialacze PiSu wmawiaja swoim wyborcom, iz "walcza z elitami", a Pisowskim premierem jest czlowieczek, ktorego w 100% mozna zaliczyc do owej elity!
 • 2018-10-05 17:05 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  "Morawiecki znajdował się w biznesowo-towarzyskim kręgu Platformy Obywatelskiej. Konrad Wallenrod czy szczery członek gangu?"

  A moze - po prostu - zwykly hipokryta, ktory zawsze ustawia sie tak, by miec dobry dostep do sloika z konfiturami?
 • 2018-10-05 18:19 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Pozwole sobie jeszcze na jeden skromny cytat:

  "Jarosław Kaczyński zapewne uznał, że w części partii i wśród części sympatyków partii odżywa pogląd, że premier to skryty platformers, bo jest spoza świata PiS. Prezes wyczuwa, że jest kłopot, więc zabiera głos osobiście i autorytatywnie orzeka, że problemu wcale nie ma - mówi Ludwik Dorn, były marszałek Sejmu."

  Czyli jednak chca "Pinokia" Morawieckiego lansowac na nowego "Konrada Wallenroda"?

  P.S. Duzo ciekawsze sa zeznania kelnerow na temat (prawdziwego, lub rzekomego) kupowania nieruchomosci na tzw. "slupy"... ale to juz troche inna sprawa...
 • 2018-10-05 19:05 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  "Morawiecki o posadzie dla syna Czarneckiego: "Ludzie PiS mieli w tamtych czasach kłopoty, pomagałem, gdzie mogłem""

  Takie to dobre panisko!
 • 2018-10-08 16:13 | Aspiryna

  Re:Co musisz wiedzieć o taśmach Morawieckiego?

  Ostatni juz cytat:

  "Cała Polska ogląda właśnie test, czy 'dobra zmiana' przerodziła się w państwo mafijne, czy nie.
  To, co na taśmach planował Morawiecki, to jest korupcja w esencji: wyprowadzenie pieniędzy z banku kierowanego przez PMM po to, żeby po cichu dać je politykom.
  CBA i prokuratura (czyli Kamiński i Ziobro, dwa PiSowskie "orły") mogą albo zbadać korupcyjne pomysły Morawieckiego, albo mogą zamieść sprawę pod dywan. Ciekawe co zrobią?"