Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Autokary Jakiego straszą Trzaskowskiego

(3)
Widmo krąży nad kampanią warszawską. Widmo autokarów, którymi mają być zwożeni wyborcy Patryka Jakiego, by wydrzeć stolicę Platformie.
 • 2018-10-04 17:29 | Lubicz56

  Autokary Jakiego straszą Trzaskowskiego

  Nie do końca rozumiem cel i sens tego artykulu. Nie posadzam Autora o bezmyślność wiec pytam co Autor chcial osiagnać, przekazać czy tez dać do zrozumienia? Ze nie ma mozliwości znieksztalcenia wyników wyborów? Jest Panie Autorze i to calkiem realna. Ze sztab Trzaskowskiego nie robi wszystkiego tak jak powinien? Nawet jeśli to prawda to nie sadze, ze ten artykul nagle wszystko zmieni na lepsze. Jesli Jaki wygra to straci nie tylko PO ale glównie warszawiacy a pośrednio my wszyscy. Czy rok 2015 niczego PT Autorów "Polityki" nie nauczyl? Bez sensu!
 • 2018-10-04 18:04 | Lohkamp

  Re:Autokary Jakiego straszą Trzaskowskiego

  Why not? Polacy to już przećwiczyli onegdaj podczas plebiscytu na Górnym Śląsku i coś tam urwali po wioskach, ale w gęsto zaludnionych obszarach już nie za bardzo - z prostej arytmetyki wynika - że to wątpliwie skuteczna metoda.
 • 2018-10-05 00:47 | Andrzej Falicz

  POLITYKA z magla

  Ja natomiast słyszałem, że Czaskowski dopisze tysiące "Warszawiaków"...z Brukseli.
  Podobno samoloty OTL mają ich zwozić na wybory.