Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

(7)
Prezydent, Sejm, rząd, prokuratura, a nawet służby specjalne nie chcą zbadać i poinformować opinii publicznej, czy rosyjskie służby specjalne miały swój udział w aferze podsłuchowej.
 • 2018-10-04 18:34 | Moniak77

  Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmac

  to jest absolutny skandal. ten "zlew" władzy i podległych im służb. dlaczego nie chcą tego wyjaśniać? wszyscy dziennikarze powinni o to dopytywać do upadłego.
 • 2018-10-04 23:46 | Andrzej Falicz

  upadek państwa PO

  Taśmowa Afera Platformy, która na szczęście i słusznie przypomniał Onet tuż przed wyborami miała miejsce pod rządami PO/PSL.
  To instytucje kierowane przez PO całkowicie zawiodły czego zwieńczeniem było nagrywanie przez...kelnerów (!) ministra spraw wewnętrznych RP!
  To sytuacja graniczące z groteską i dowodząca całkowitego upadku państwa pod rządami PO.

  Ta sprawa rzeczywiście powinna stać się przedmiotem śledztwa od strony odpowiedzialności polityków za funkcjonowanie państwowych instytucji a przede wszystkim przedmiotem politycznej oceny jakości rządów obecnej opozycji.
  Wyrok powinni wydać Polacy przy urnach.
  Czy chcą tekturowego państwa kolesiów haratających w piłę i przy pierwszej okazji uciekających z " polskiej nienormalności" by zostać dużym misiem za euro w Brukseli ... czy wybrać być może nie tak..."europejskich" i siermiężnych polityków traktujących państwo poważnie, którzy mogą z dnia na dzień poradzić sobie z mafiami paliwowymi i vatowskimi...np.

  Co do udziału rosyjskich służb...bez żartów. Mogliby nagrać że 100 metrów przez metrową ścianę super kierunkowy mikrofonem ale nie przy pomocy pluskwy , którą każdy może sobie kupić w sklepie dla hobbystów.
 • 2018-10-05 00:52 | woytek

  Re:Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

  Jeżeli ten podsłuch to rosyjski ślad, to by to było odkrycie porównywalne do odkrycia kopernikańskiego.
  Ziemia już nie krąży wokół słońca, tylko wokół Rosji Putina?
 • 2018-10-05 07:33 | Marian.W.O

  Re:Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

  Jaki wniosek mozna wyciagnac z cytowanych wypowiedzi. Sluzby uwdzielaja takich informacji jakie uwazaja, ze mozna udzielic, czy to Panu czy tez wladzy. W swietle tychze odpowiedzi coraz bardziej jestem przekonany o udzile tychze sluzb w "aferze tamowej", prosze zapomniec o Rosji.
 • 2018-10-05 13:47 | Jo.anka

  Re:Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

  Cui bono? - Proste jak budowa cepa - swoim się krzywdy nie robi!
 • 2018-10-05 16:56 | Aspiryna

  Re:Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

  Panie propagandzisto "Falicz"... i znowu bajeczki pan wypisuje? Czasy obecnych PiSowskich nie-rzadow to totalny kryzys polskiej polityki zagranicznej. Ci "siermiezni" politycy (a mowiac wprost - pospolici ignoranci) dzien, po dniu prowadza Polske w strone krajow takich jak Bialorus, Ukraina, czy Moldawia!
 • 2018-10-05 19:35 | Prowincjusz

  Re:Instytucje państwa kapitulują w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

  Działanie służb w okresie schyłkowego PO faktycznie budzi politowanie. Jak mogli dopuścić do posłuchania przyszłego premiera Prawych i Sprawiedliwych. Zgroza.

  No pewno, że to nie nasi północno-wschodni sąsiedzi, ci to mają technikę. Jak pod Smoleńskiem wyhodowali mgłę to prezydencki Tu-154 sam się zestrzelił przy pomocy pocisków termobarycznych, ocalali rozsypali trotyl na skrzydła, zmienili zapisy w czarnej skrzynce, złośliwie pomieszali kości w zwłokach a na końcu sami się powystrzelali. Ostatni wzorem Dzierżyńskiego popełnił samobójstwo trzykrotnym strzałem w tył głowy, po czym upozorował własną śmierć w katastrofie komunikacyjnej.

  Przy tak zaawansowanej technologi, pan Putin podsłuchuję wszystkich polityków na całym świecie po prostu siedząc na złotym tronie na Kremlu.

  A kelnerzy nagrywali z próżnej ciekawości. A potem rozsyłali znajomym i sprawa się rypła.