Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śmigłowcowe fiasko PiS

(4)
W modernizacyjnym serialu scenarzyści z MON napisali właśnie kolejny odcinek. W tej kadencji nie będzie nawet obiecanych czterech śmigłowców morskich.
 • 2018-11-16 17:33 | Aspiryna

  smiglowce itd.

  Po prostu, mizeria PiSowskich aparatczykow!
 • 2018-11-16 20:31 | andrzejstudniak

  Re:Śmigłowcowe fiasko PiS

  Putin chce skonfrontować wojskową technikę rosyjską z najnowocześniejszą amerykańską techniką w realnym boju, bo podobno armia USA konfrontowała się do tej pory tylko zachodnie samoloty miały za przeciwnika systemy radzieckie z 50 i 60 lat, a ZSRR nie udostępniał przecież Irakowi czy Jugosławii najnowocześniejszych rozwiązań.
  Pod koniec września Putin zainstalował wojskom syryjskim system obrony powietrznej S-300 skonstruowany w latach 70-tych i zmodernizowany. I do tej pory Izrael nie odważył się nawet na jeden nalot. Przedtem Izrael bombardował średnio co 3 dni. Przeszły wybory do Kongresu USA 6.11.2018 i nadal nie ma nalotów. Nie wiadomo czy to dobrze dla Polski czy nie, bo gdyby nalot amerykańskiej technice się udał, to Polacy żyliby spokojniej. Z drugiej strony gdyby najbardziej zaawansowana amerykańska technika spadła z nieba, to wytrąciłoby to NATO atut niepewności Putina, bo gdyby ten nalot się nie odbył, to Putin nie ma pewności, że jego technika w realnym boju zadziała.
  Z drugiej jednak strony przez takie spekulacje i niepewność siana jest panika, bo w tym tygodniu wybitni amerykańscy eksperci wojskowi opublikowali raport dla Kongresu USA, że USA może przegrać wojnę z Rosją i, że Rosja posiada bardzo zaawansowaną technikę wojskową.
 • 2018-11-19 10:02 | azur

  Re:Śmigłowcowe fiasko PiS

  Macierewiczowi zostały tylko do zabawy śmigłowce ze sklepu z zabawkami.
 • 2018-11-20 22:41 | Aspiryna

  Re:Śmigłowcowe fiasko PiS

  Nie zapominajmy, ze wiceprzewodniczacy partii PiS, tow. Macierewicz wciaz doglebnie zajmuje sie wymyslaniem kolejnych teorii spiskowych w sprawie smolenskiej katastrofy... Jego pod-komisja wciaz dziala i wciaz bierze pieniadze!