Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kornel Morawiecki i jego towarzysze

(1)
Polska partia przyjaciół Putina zaczyna nowe życie. Tym razem na samym zapleczu „dobrej zmiany”. Ugrupowanie Kornela Morawieckiego kontrolują ludzie związani z oskarżonym o szpiegostwo na rzecz Rosji Mateuszem Piskorskim.
 • 2018-11-27 17:07 | momo1

  Tata premiera

  Ze smutkiem i wstrętem przeczytałem pański tekst. Propaguje Pan myśl GW na łamach Polityki , Chorej rusofobii ubranej w ciuchy liberalnego zatroskania .
  Wstęp - Kornela Morawieckiego miałem za gościa szalonego . Z powodu jego działań - stworzył Solidarność Walczącą w czasach po 89 r. Częściowo też pod wpływem GW , którą to wtedy czytałem , a która go obrzydzała mocno . Teraz zacząłem go lubić !

  Analiza tekstu -
  Cały tekst jest właściwie donosem na Morawieckiego . Lubi Rosję i w różnych sytuacjach kręcą , kręcili się niedaleko Morawieckiego ludzie "dziwni" . WOW ! Argumenty !

  Mierzi mnie już na wstępie fakt , że wywodząc się od Michnika , przechodzi Pan lekko nad sytuacją , kiedy niewinny człowiek BEZ zarzutów , mówię o Piskorskim , siedzi ponad 2 ( dwa ) lata w celi . Plugawe to Kalukin ! Pana były szef miał znacznie lepiej za Kiszczaka !

  Snując swój donos dalej , pomija Pan oczywiste korzyści z poprawy naszych stosunków Rosją . Bez której gazu , dostarczanego nieprzerwanie od czasów ZSRR , Zachód nie odniósłby ŻADNEGO sukcesu gospodarczego .
  Stary Morawiecki to właśnie mówił ! Ma Pan coś przeciw taniemu gazowi ?

  Znamienne jest , że gdy Mateusz -syn wyklina NS II i "ruski" gaz , cała UE naciska na Rosję , aby dostarczała tenże parszywy gaz na Ukrainę . która zwykle za niego nie płaci . Kradnie go . Po prostu . Za Tymoszenko nawet jej minister miał sprawę w sądzie !
  Nie widzi Pan schizofrenii intelektualnej w tym dualiźmie w podejściu do rosyjskiego gazu ? Dla Europy jest be , dla Ukrainy cacy ? Czy dla tego , że się go kradnie ? Bo USA nigdy nie dałoby ani galona skroplonego LNG darmo .
  No właśnie , czemu ten ożywczy , tak drogi naszym sercom US gaz ma nie zasilać Ukrainy , wyrąbanej przez nich samych ze strefy wpływów Rosji ? Głupio jakoś , co ?
  Nie podaje Pan zresztą żadnych argumentów , bo ich pp prostu NIE MA , dlaczego wieczne plucie Rosji na buty , ma być lepsze od współpracy . Bzdetne donosy o rzekomych "mordach politycznych" w Rosji są właśnie bzdetami ! Najwięcej mordów wszelakich było zresztą w Rosji za czasów kochanego przez Zachód i GW - Jelcyna .

  Przytoczę Panu może nagłośniony nikczemnie przez GW "mord z poruczenia" ( a jakże !) Putina na polityku Borysie Niemcowie
  Nie dość , że Kreml musiały zidiocieć (!) strzelając do Niemcowa ( znienawidzonego zresztą w Rosji za liberalizm jelcynowski ) tuż pod Kremlem , to jeszcze ów "opozycjonista" jawnie plujący na Kreml i zachwalający reżim kijowski był ... radnym w Dumie Jarosławskiek ( bodaj )

  Widziałeś Pan , Kalukin ? W zamordystycznej Rosji Putina , wraży element pełni funkcje państwowe i bierze za to kremlowską kasę ! Za to w demokratycznej III RP Mateusz Piskorski ...siedzi DWA lata w pace za NIC ! Lubił ruskich . To wystarczyło !
  Dalsza analiza tego donosu , nie ma sensu , bo nie ma czego analizować ,
  Co do doktryny Dugina / Karaganowa , o Europie od Lizbony do Władywostoku , to zmartwię Pana , ma ona masy zwolenników na Zachodzie i w Polsce . Z tym , ze nie wśród pismaków , a racjonalnych biznesmenów i polityków . Wiedz Pan , że gdyby nie racjonalizm Merkel co do NS II , to recepty naszych polityków (?) spowodowałyby rychły upadek Polski .
  Nawet dureń bowiem nie zaprzeczy , że nasza gospodarka opiera się na eksporcie do Niemiec . Jakiekolwiek tąpnięcie gospodarcze w Niemczech , z powodu zidiociałej rusofobicznej polityki reprezentowanej przez Mateusza Morawieckiego , GW i Pana , skutkowało by tym, że Angela zaczęłaby kupować drogi i kapryśny LNG z USA .

  Czy wyobraża skutki ? Brak konkurencyjności niemieckich wyrobów z powodu kosztów LNG z USA . Upadek gospodarki niemieckiej i POLSKIEJ jeszcze bardziej ! Co będzie jak wróci 17 -20 % bezrobocie , mój donosicielu ? Co zrobią DWA miliony Ukraińców zatrudnionych w Polsce ? Zradykalizują się pewnie , bo na Ukrainę nie wrócą . Do Niemiec też nie wyjadą bo będzie tam kryzys ! Żal czytać głupie donosy !

  Przypomnę Panu i wszystkim , co czytałem lat temu niemal 30 po Tiananmen i 20 po objęciu władzy przez W.W. Putina w pańskim organie GW . Pisały to "tuzy" ekonomii i socjologii .

  Tratatata - słuchajcie - otóż WSZYSCY ci durnie , twierdzili , że bez wspaniałej , kolorowej , liberalnej demokracji OBA te kraje - Chiny i Rosja NIECHYBNIE upadną ! Pamiętaj Pan to Kalukin !

  ps. Zarówno F16 jak i rakiety w które mogą być wyposażone mogą być w każdej chwili unieruchomione z satelitów USA . Kody uniemożliwiające to znają tylko USA i Izrael . A coś Pan tam o tym chlapnął w donosie ....