Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak Kukiz z sitwami walczy

(2)
Projekt ustawy antysitwowej został złożony tylko po to, żeby o nim mówić. To może być drogowskaz dla liberalnej opozycji.
 • 2018-11-29 13:07 | brown

  Ustawa anty sitowa

  Jestem jak najbardziej za. Ustawa anty sitowa musi również objąć służby mundurowe. To typowa wylęgarnia ubeckich dynastii rodzinnych. Na kierowniczych stanowiskach zasiadają małżeństwa nawet w tym samym zakładzie. Służba Więzienna jest w tym konkursie bezapelacyjnie na 1 miejscu. Pierwszy z brzegu przykład. Bardzo proszę. Zakład Karny w Medyce, woj, podkarpackie.
 • 2018-12-01 16:54 | Martin L

  Re:Jak Kukiz z sitwami walczy

  brown
  "To typowa wylęgarnia ubeckich dynastii rodzinnych. " Ma pan na myśli byłego agenta " Wolfganga" i jego żonę? Ale ta dynastia ubecka jak pan to określił pracuje dla PiS-u a i syneczek też się załapał.
  Po co jakieś służby mundurowe jak cały PiS to największa sitwa. Patrzy pan na kamyczek a nie widzi góry.