Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śląsk: pękające domy

(2)
Ziemia na Śląsku odpłaca się za lata fedrowania. Grunt się zapada, domy pękają, a w kościele w Bytomiu nawet pan Jezus nie trzyma pionu.
 • 2018-12-04 13:30 | marilla

  Krzywy ale nasz

  zawalony, krzywy, spekany, to moze wtedy odpuszcza i bedziemy autonomiczni?
 • 2018-12-11 09:57 | jukka2003

  Re:Śląsk: pękające domy

  Norwegia stoi na ropie. 98 jej energii pochodzi z hydroelektrowni.
  My stoimy na węglu i nam do głowy nie przyszło że tak, jest on coś wart, ale może jednak można pieniądze przeznaczyć na coś innego lepszego. Wszystko przeżarliśmy. To pokazuje nasz potencjał intelektualny.
  Szczyt klimatyczny w Katowicach pokazuje jakim jesteśmy skansenem energetycznym. Ten artykuł pokazuje ogromne straty jakie nas czekają setki lat po tym jak już nikt nie będzie o węglu pamiętał.