Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tak goli fiskus

(4)
Państwo zaciekle ściga także podatników, od których żadne pieniądze mu się nie należą. Robi to w majestacie uchwalanego na kolanie prawa. Albo i bez niego.
 • 2018-12-04 17:03 | stok

  Strzyżenie owiec

  1. W Polsce biurokracja podatkowa jest niewielka. We Włoszech klient nie ma prawa wyjść ze sklepu z zakupem bez paragonu fiskalnego!
  2. Czy Redaktor Joanna Solska może napisać, dlaczego za Tuska i PSL dochodziło w Polsce do oszustw podatkowych wynoszących 30 miliardów EUR rocznie? Takie są dane Unii Europejskiej.
 • 2018-12-05 04:02 | obserwatoriumpolityczne.pl

  Re:Tak goli fiskus

  Zawiść to polski towar eksportowy. Polski urzędnik zawsze był, jest i będzie zawistny i sprzeda się za kilka złotych premii. Jak nisko trzeba upaść, żeby starać się z uczciwego człowieka zrobić przestępcę za 10 złotych?
 • 2018-12-05 13:00 | Gama

  Re:Tak goli fiskus

  Skarbówkowcom należy udziela odpowiedzi typu nie pamiętam. Chyba, że należę do podatników, którzy muszą mieć kwity. Po tych paniach z Bartoszyc czy Barczewa należy domniemywać, ze dpo pracy w ich instytucji nadają się najbaradziej ludzie głupi o charakterach kanalii.
 • 2018-12-06 20:22 | Prowincjusz

  Re:Tak goli fiskus

  Moje doświadczenia z Urzędem Skarbowym są pozytywne. Prośby, pomoc i postawa raczej frontem do petenta. Ale wszędzie zdarzą się ludzie o wartości moralnej Pana Ziobry czy pani Zalewskiej. Czyli nieznacznej. To dla miłośników Prawych i Sprawiedliwych.