Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paszport bez mleczka

(2)
Niejeden widz TVN czuje się lepiej poinformowany, niż gdyby oglądał TVP (i odwrotnie).
 • 2018-12-04 22:11 | asfaltowicz

  Kawa bez cukru

  Historia z kawą bez cukru, którą zamówił Sartre przypomina mi anegdotę opisaną (chyba ?) przez Tyrmanda: w PRLu wchodzi klient do sklepu papierniczego i prosi o kilo schabu. Sprzedawca odpowiada mu - Nasz sklep to sklep gdzie brakuje ołówków i zeszytów. Sklep, w którym brakujea schabu to ten mięsny po drugiej stronie ulicy.
  Pozdrowienia
 • 2018-12-11 15:03 | 60vito

  Re:Paszport bez mleczka

  Ciekaw jestem jakimi epitetami redaktor Janicki określa czytelników ,,do Rzeszy"? Nie będę podawał żadnych sugestii, bo delikatne są zbyt oklepane, te dosadne niecenzuralne. Użyję cytatu z Polityki, " ludzie nie mający szczęścia w myśleniu".