Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawa Kwaśniaka pogrzebie PiS

(7)
Opinią publiczną kierują emocje. A w przypadku tego, co PiS robi z byłym wiceszefem KNF Wojciechem Kwaśniakiem, emocja jest jedna: krzywda i niesprawiedliwość. I to niezależnie od tego, czy się wierzy w opowieść PiS, że KNF za czasów Kwaśniaka był opieszały wobec SKOK Wołomin.
  • 2018-12-10 16:48 | inder

Re:Sprawa Kwaśniaka pogrzebie PiS

"Normalny człowiek nie zdoła nad tym przejść do porządku dziennego"
    No właśnie - NORMALNY. Tylko kto w pisowskim elektoracie jest normalny? PiS odrobił lekcję z wielu spraw, m.in. z wciskania kitu "ciemnemu ludowi" i wie, jakim sosem musi przyprawić swoją propagandę, żeby ich elektorat łyknął ją bez mrugnięcia okiem. Tak więc obawiam się, że powtórki z Sawickiej nie będzie.
  • 2018-12-10 18:50 | rysszc

Warto wejść głębiej w taką wypowiedź. Interpretuję ją jak przeskok myślowy. Bo gdyby wcześniej KNF reagował natychmiast po sygnale zlecający pobicie nie czuł by się "skrzywdzony" widząc różnicę w traktowaniu. "Dlaczego ja k...?. Przecież wszyscy od tylu lat bezkarnie kombinują".
    Tak to widzę. Bo miałem przyjemność /rozładowywałem złość na jedną z piramid która skusiła mojego dłużnika na "inwestycję", chciał jeszcze zarobić na wysokim, absurdalnie, oprocentowaniu/ wysłać list do KNF.
    Była to wiosna 2012 rok, Amber i inne piramidy szaleją. Zwróciłem uwagę, że powinni ostrzegać publicznie, szkolić, wyjaśniać przez radio i telewizję. Otrzymałem tylko jedną odpowiedź - Ta Firma jest na liście ostrzeżeń. Na kolejne listy, mimo, że pisałem dlaczego nie wystarczy internet, i jak należy edukować - zero odpowiedzi i nie pomogło tu powoływanie się, na fakt opłacania ich miejsc pracy z podatków oszukiwanych obywateli.
    Jedyną satysfakcją były reklamy, po dwóch latach, dziwnie podobne w treści do tych z listów.
    Przy odrobinie empatii wyobrazi Pani sobie jak czuł się szef banku, bo niby skąd akurat na niego atak , na jego bank.
    Piszę to ale nie jestem pewien czy faktycznie pobicie było z tego powodu i czy te dwie sprawy należy wiązać. Byłbym tu ostrożniejszy w kojarzeniu. Chyba, że są niezbite dowody.
    Bardzo bym chciał czasem przeczytać coś pozytywnego o obecnej władzy, czytając Politykę czuję się zdołowany.
    Przechodzi mi dopiero jak się rozglądam w rzeczywistości /supermarkety, koncerty, teatry, jednak coś się dzieje/.
  • 2018-12-11 11:55 | artur702

Przede wszystkim sprawa korupcyjnej "propozycji nie do odrzucenia" szefa KNF Chrzanowskiego złożonej właścicielowi Getin Banku Leszkowi Czarneckiemu. Szef KNF nie działał samodzielnie, prawdopodobnie był posłańcem prezesa NBP za wspólnie obgadaną sprawą i zgodą premiera oraz prezesa pisopatów. Ponadto wielka i powiązana z pisopatami wielomiliardowa afera Getbacku dotychczas nie rozwiązywana i usilnie zamiatana pod dywan. Pan superprokurator Zbigniew Ziobro musi także w przyszłości być objęty szczegółowym śledztwem w kwestiach skutecznego przyczynienia się i doprowadzenia do samobójczych śmierci Barbary Blidy oraz Andrzeja Leppera. Moim zdaniem pan superprokurator Zbigniew Ziobro ma rączki splamione ich krwią. Zresztą wszyscy pisopaci mają rączki splamione krwią Polaków zmarłych na zawały lub w wyniku samobójczej śmierci na skutek ustawy dezubekizacyjnej, która tak bardzo upokorzyła w większości niewinnych ludzi, że nie mogli tego znieść. Pisopaci to banda barbarzyńców.
  • 2018-12-11 13:17 | jakub17

Ruszyła lawina za przyczynkiem szefa Getinu, dobrze się stało, że nie poszedł na układ, teraz tylko czekać ażsystem dobrej zmiany zacznie się walić bo już mocno trzeszczy.
  • 2018-12-11 13:43 | azur

Przeciętny Polak, na ogół dość ograniczony, jest jednak czuły na ludzką krzywdę. Przypadek Pana Kwaśniaka, ciężko pobitego i ciągle nie do końca wyleczonego, może faktycznie wpłynąć na spadek notowań PiS-u. Dodatkowo Ziobro swoimi wypowiedziami może pogrążyć PiS.
  • 2018-12-11 22:47 | ab.koska

Min. M. Dworczyk powiedział dziś u M. Olejnik: w sprawie KNF prezes natychmiast zadaniował służby.
    Czyżby czwórpodział władzy?
  • 2018-12-22 00:37 | Patagon

„być może był zaatakowany właśnie dlatego, że Komisja Nadzoru Finansowego przez długi czas rozzuchwalała przestępców, pozwalając im w sposób bezkarny wyprowadzać miliardy złotych”

Przyzwolenie czyli brak prewencji zawsze rozzuchwala. Byl strajk gorniczych metow na ktore nasi zareagowali zbrojnie i ludzie o tym zapomnieli, dobrze ze jeszcze w Polityce to pamietaja. Zgoda na manify sedziow, wrzaski schetyny i b rak strzelania przez pis bedzie dlugo pamietany. oni nie potrafia po mesku rzadzic.
    ciekawe czy ktos ma przepis na wygranie z nimi?