Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosjanie zamieszani w protest żółtych kamizelek?

(11)
Doniesienia o możliwym zaangażowaniu Rosjan w podżeganie do protestów żółtych kamizelek na nowo wyostrzyły pytania, jak dużą siłę może mieć propagandowa broń Kremla w Europie. Ale też jak uchronić się przed bagatelizowaniem społecznych bolączek poprzez zrzucanie na Moskwę winy za niepokoje.
  • 2018-12-11 00:25 | woytek

Oglupiania ciąg dalszy : Rosja wrogiem nr świata, ale chyba świata orwellowskiego

Czy INTELIGENTY pozostające na payrollu fundacji, finansowanych przez banki i korporacje nie znają granic bezwstydu.
    Nie można w kółko bredzić o odpowiedzialności Rosji , za upadek ekonomii krajów zachodnich , których elity kierując się wskaźnikiem szybkości zwrotu nakładów przekształciły własne kraje w magazyn gadżetów importowanych z Azji.
    Po latach okazało się , że kraje dawniej bogate nie mogą funkcjonować bez importu z Azji, a stopa życiowa połowy mieszkańców zbliża się do poziomu krajów trzeciego świata. To są przyczyny zamieszek i niepokojów, a nie czytanie internetu, który raczej dezinformuje , a nie informuje czytelników czy oglądaczy TV. To fałszywa skala ocen własnego życia , które sprowadzono do sukcesu materialnego tworzy zastępy sfrustrowanych obywateli. To promocja libertynizmu ogłupia kolejne narody nie potrafiące obronić własne dzieci przed indoktrynacją zboczeńców. Jednak dla INTELIGENTÓW piszących na zamówienie korporacji wszystkiemu winna jest Rosja ?
  • 2018-12-11 08:52 | Marian.W.O

Re:Rosjanie zamieszani w protest żółtych kamizelek?

Kamien spadl mi z serca. Juz obawialem sie, ze tym razem Rosja nie ma z wydarzeniami nic wspolnego. Jednak sa jeszcze czujni ludize w osobie Autora artykulu.
  • 2018-12-11 13:15 | dziunka1

Te wasze teorie spiskowe...Jesteście beznadziejni lewacy..Zaścianek.
  • 2018-12-11 15:16 | woytek

"Prezydent Emmanuel Macron po dziesięciu dniach milczenia wygłosił telewizyjne przemówienie w odpowiedzi na trwające od tygodni protesty "żółtych kamizelek". Uznał, że demonstracje są "uzasadnione", ale skrytykował "niedopuszczalną przemoc" i obiecał przywrócić spokój "wszelkimi środkami". Zapowiedział również podniesienie płacy minimalnej od przyszłego roku."
    Czyżby prezydent jest również trollem rosyjskim ?
  • 2018-12-12 02:05 | Herstoryk

Mam takie deja vu, że aż mi się w głowie kręci!!! Wszędzie i wciąż w newsach ta wraża, agersywna i paskudna Rosja. Decyduje o wyniku wyborów w USA!! Szczuje żółte kamizelki we Francji! Wtyka łączniczkę Kremla do Stanów Zjednoczonych! Truje Nowiczokami w Anglii (choć jakoś mało skutecznie). Podjudza do Brexitu tamże. Zagraża bratniej Ukrainie!!! Rozbija Unię!!!
    Zalew straszenia jak w Trybunie Ludu i podobnych w niewłaściwym okresie minionym, tylko wtedy brzydkimi imperialistami. Plus ca change.....
  • 2018-12-13 04:51 | maciekplacek

- 'Decyduje o wyniku wyborów w USA!!' - nie decyduja, ale chcieliby. Dream on.
    - 'Wtyka łączniczkę Kremla do Stanów Zjednoczonych! - 'laczniczka' w zargonie KGB oznacza hooker.
    - 'Truje Nowiczokami w Anglii (choć jakoś mało skutecznie)' - Malo skutecznie...Well herstoryczko w samym UK 'turysci' pulkownika KGB maja na koncie, jak obliczyl komunizujacy The Guardian, okolo 20 niewygodnych, roznej masci obywateli RF. Encyclopedia Britannica definiuje takich jak ty; ideolog - fanatyk, w twoim przypadku fanatyczka.

@food stamp Cesiu 447
    - 'Nie można w kółko bredzić o odpowiedzialności Rosji , za upadek ekonomii krajów zachodnich' -
    Upadek ekonomii krajow zach.? Ktorych?
  • 2018-12-13 18:14 | Alice_

No paczcie państwo, a już myślałam, że żółte kamizelki to wina Tuska.
  • 2018-12-13 19:10 | Maciej2

@2018-12-12 02:05 | Herstoryk

O sprawie Skripali, to ty lepiej zmilcz, bezwstydniku. Biedacy spędzili miesiąc w śpiączce w brytyjskim szpitalu, a buźki ruskich morderców z GRU nagrały kamery w Salisbury. Aleksander Pietrow i Rusłan Boszyrow, "turysci", którzy spędzili w mieście zaledwie pół godziny. Według własnych słów jednego z nich, przechodzili koło domu Skripali, ale nie wiedzą, który to dom.
  • 2018-12-13 22:33 | robotnik56

Przeczytałem tylko początek artykułu i wiem co będzie dalej, a więc idzie mróz winien Putin ,pada deszcz winien Putin , panuje odra wiadomo kto winien mógłbym tak wymieniać bez końca wszystkie nieszczęścia jakie Rosja sprowadza na biedny zachód
    to staje się żałosne. Szkoda pisać myślę że gdyby ci wszyscy dziennikarze którzy pisali w polityce wstali z groby i zobaczyli jak nisko upadła ich POLITYKA to na zawał serca zeszli by z tego świata.
  • 2018-12-13 22:36 | robotnik56

Przeczytałem tylko początek artykułu i wiem co będzie dalej, a więc idzie mróz winien Putin ,pada deszcz winien Putin , panuje odra wiadomo kto winien mógłbym tak wymieniać bez końca wszystkie nieszczęścia jakie Rosja sprowadza na biedny zachód
    to staje się żałosne. Szkoda pisać myślę że gdyby ci wszyscy dziennikarze którzy pisali w polityce wstali z groby i zobaczyli jak nisko upadła ich POLITYKA to na zawał serca zeszli by z tego świata.
  • 2018-12-14 20:13 | Prowincjusz

Dużo pisze się o zaangażowaniu pana Putina w sterowanie opiniami społeczności krajów zachodnich przy pomocy mediów społecznościowych.
    Te narzędzie dostępne jest tylko dla nich, czy może wszystkie państwa mające ambicje globalne czy nawet regionalne z nich korzystają. Słyszałem, że Amerykanie wszystkich podsłuchują, kontrolują, może też i manipulują. Nawet sojuszników jak pani Merkel.

Ciekawe, że podstawowym medium dezinformacji są właśnie amerykańskie platformy jak ten Fejsbuk czy jak mu tam Tłiter.

Czyli prawdą jest, że kapitaliści sprzedadzą nawet sznur na którym ich powieszą. Obecnie sznur jest elektroniczny.