Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim był Chérif Chekatt – zamachowiec ze Strasburga?

(3)
Francuscy śledczy takie osoby jak Chekatt nazywają „gangsterami dżihadystami”. Zaczynają od drobnych przestępstw, potem handlują narkotykami, kradną, później radykalizują się i kończą na terroryzmie.
 • 2018-12-15 21:52 | xpawelek

  muzulmanin

  Byl przedewszystkim i tylko muzulmaninem i wykonal to co Koran od niego wymaga !Autorka winna przeczytac Koran i wtedy nie bedzie szukala jak sobie ta zbrodnie wytlumaczyc!
  Gdyby to zrobil zespol redakcyjny Polityki , to przstana tak obrzydliwie atakowa chrzescianstwo , a taki Hartman zostal by do konca swego zycia bezrobotny!
  Pani tego nie rozumie ; Kaczynskiemu zawdziecza ludnosc Polski , ze nie ma strachu wychodzic na ulice , glownie wieczorem!
 • 2018-12-16 01:16 | woytek

  Re:Kim był Chérif Chekatt – zamachowiec ze Strasburga?

  Nie wyróżniał się, nie kręcił się nadmiernie po okolicy – dodają. „Po prostu normalny facet”.
  Czy w Francji normą dla normalności jest posiadanie 27 wyroków?
  To ogłupiająca globalistów wiara w multi-kulti doprowadza do tragedii . Jedność kulturowa i religijna to podstawa normalności każdego społeczeństwa, ale w globalizmie liczą się tylko ci, co biorą KREDYTY , a kultura sprowadza się do oglądania kryminałów i pornusów.
 • 2018-12-16 09:13 | azur

  Re:Kim był Chérif Chekatt – zamachowiec ze Strasburga?

  Boże, uchowaj od spokojnych islamistów.