Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

(7)
Po co PiS-owi w rządzie były przewodniczący Młodzieży Wszechpolskiej, uważany za polityka sprzyjającego Władimirowi Putinowi?
 • 2019-01-02 14:19 | slima11

  wice

  GIENIUSZ NIE MUSI ZABIEGAĆ .O MIKRUTKI ELEKTORAT PRZECIWNIKÓW UE.Tatko premiera chwali Putina i przygarnia do siebie młodego miłośnka Białorusi.Ba Lechu chwali Putina za mądrość.Czy pan redaktorze ni e r ozumie ,że elektorat i pierwszego i drugiego sortu ,może ogłupieć/?A może o to chodzi.?
 • 2019-01-02 14:48 | woytek

  Re:O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

  " W mediach rozgorzała dyskusja wokół tego, po co PiS-owi w rządzie były przewodniczący Młodzieży Wszechpolskiej, przypominano także, że Adam Andruszkiewicz został wpisany przez jeden z węgierskich think thanków na listę polityków sprzyjających Władimirowi Putinowi."
  - To jest dopiero zadziwiający tekst - Czy w Polska jest już zupełnie osaczona przez "węgierskie think thanki" , które zdalnie kierują decyzjami personalnymi polskiego premiera?
 • 2019-01-02 17:58 | Aspiryna

  Re:O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

  I oto mamy faszyste w PiSowskim rzadzie... Kto bedzie nastepny?
 • 2019-01-03 08:06 | ziomekp.1

  Re:O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

  Siara i wszystko jasne!!!!!!!
  Histeria wokół Andruszkiewicza zaczęła się zgodnie z normą czyli od wypomnienia mu "korzeni" Wszechpolaka -- nie za bardzo zadziałało na publikę która nie zapałała zbiorowo świętym oburzeniem, następnie polit-poprawne "elyty" sięgnęły po ich stały zestaw "metkowania ludzi" czyli wypomniano Andruszkiewiczowi ONR, nacjonalizm a na końcu zrobiono go faszystą -- znowuż nie za bardzo zadziałało, cóż robić?
  Ano eureka!!!!!! Sięgnięto po argument ostateczny, sięgnięto po argument który spina braterską więzią WYBORCZĄ, POLITYKĘ, SIECI, DO RZECZY, RZEPĘ, GAZETĘ POLSKĄ, PIS, PO i diabli wiedzą kogo jeszcze, ten argument to RUSOFOBIA i "koleżeństwo" Andruszkiewicza z Rosją a w szczególności z Putinem, po czymś takim Andruszkiewicz nie ma prawa się podnieść!!!!
  Tak przy okazji zapytam redakcję bo jesteście w tej dziedzinie miarodajni -- czy czytając dzieła Tołstoja, Bułhakowa, Dostojewskiego lub Majakowskiego zostanę potępiony jako rusofil? Chciałbym być dobrym Polakiem i nie wiem czy wypada mi zachwycać się kulturą i sztuką Rosji, jestem w rozterce, pomóżcie...............................
 • 2019-01-03 14:26 | scrambler

  Re:O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

  do @ziomekp.1

  wystarczy spuścić wodę, wycisnąć wągry i przewietrzyć zwoje, dasz radę!
  Do listy pisarzy dołączyć wypadałoby coś współczesnego np Sołżenicyna , ale to i tak nie gwarantuje laurki "dobrego Polaka".
  Proszę dla równowagi podać alternatywną charakterystykę działalności p. Andruszkiewicza , cobyśmy dalej nie błądzili. Może być jakiś link / źródło. Zapewne jest podobnym miłośnikiem rosyjskiej literatury pięknej, a może i nawet liryki? Oczywiście nie sposób nie doceniać innych sztuk pięknych. To jest naprawdę oburzające jak w oparciu o niewinne i czyste poczucie estetyki robi się z człowieka "faszystę i rusofoba".
  A na marginesie - bohater nie spadł był wczoraj z Księżyca. Jakakolwiek polityczna przynależność to jednocześnie "ometkowanie" wg bieżącej selekcji i trendów. Miał czas, żeby przywyknąć.

 • 2019-01-03 15:11 | azur

  Re:O co chodzi z rosyjskimi powiązaniami wiceministra Andruszkiewicza

  A może to Putin polecił powołać Andruszkiewicza na vice-ministra?
 • 2019-01-04 01:24 | nakatomi

  Ich zdaniem racjonalnie działające państwo powinno umieć się sprawnie „obracać”, tak jak robią to Węgry Viktora Orbána.

  Nie mam nic wspólnego z radykałami, ale akurat to zdanie "Ich zdaniem racjonalnie działające państwo powinno umieć się sprawnie „obracać”, tak jak robią to Węgry Viktora Orbána. " ma dla mnie sens. W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie na psiej lojalności i patrzeniu wyłącznie w jedną stronę, daleko się nie zajedzie, co udowadniają zresztą WSZYSTKIE kraje UE, nie tylko Węgry. Pragmatyzm, sytuacyjność, gra na wielu fortepianach, to absolutnie niezbędne atrybuty współczesnej polityki. Moim zdaniem PiS tkwi mentalnie w latach 80'.