Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska na Północy?

(1)
Polska, aby się dalej rozwijać, powinna przesunąć się na geopolitycznej mapie Europy: opuścić Wschód i udać się na Północ.
 • 2019-01-05 18:25 | turpin

  potencjał

  "i niemal trzecią część potencjału obronnego"

  To 'understatement'.

  Brytyjska piechota jest obecnie najlepsza na świecie. W trakcie standardowego kursu chłopy dostają po 5000 kilokalorii dziennie, i chudną. Jestem dumny z tego, że mój syn służy w British Army.

  Ach, i taki drobiazg...
  Nasze Tridenty są w stanie ro....ić w igramenty (rym jest zgoła niezamierzony) Moskwę, Pietuszki, Petersburg i Władywostok. Z głębin morskich; są nie do namierzenia. W razie czego.

  Ani Francuzi, anie Niemce, ani Spaniole czy Italczyki zrobić tego nie mogą.

  Co do Hanzy - Hanza bez Niemców nie ma sensu. Niemce trzymali i trzymają handel w środku Europy od zawsze.