Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dotyczy spotkania J. Kaczyńskiego z Salvinim

(1)
2019-01-09 23:09 | zbig49
Panie Łukaszu, dziś tj. 9 stycznia br. wystąpił pan w programie TokFm i bardzo przykro mnie było, gdy tak doskonale orientujący się w sprawach międzynarodowych dziennikarz,jak pan nie reagował właściwą kontrargumentacją na fatalne wypowiedzi Rafała Wosia, w sprawie wizyty Salviniego w Polsce. Nie jest to krytyka pana wypowiedzi, w tym programie, ale szkoda, że nie zareagował pan na fatalne wypowiedzi Rafała Wosia, którego celem jest przeważnie dezawuowanie opozycji i jednoczesne wychwalanie PiS-u. Aprobaty spotkania Kaczyńskiego z Salvinim, jakiej dokonywał Rafał Woś zapewne szkodzi interesom politycznym Polski.