Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To już 27. finał WOŚP! Pomaganie jest dziecinne proste

(1)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 27. I znowu walczy o rekord.
  • 2019-01-14 00:06 | zbig49

    To już 27, finał WOŚP! Pomaganie jest dziecinnie proste.

    Ten Łukasz Fołtyn to gość, który bez wątpienia spadł z Księżyca. Jak można porównywać spontaniczną zbiórkę pieniędzy zorganizowaną przez WOŚP i pana Jurka Owsiaka na tak szlachetny cel, jak zakup i przekazanie sprzętu klinikom, szpitalom dla diagnostyki i ratowania życia najbardziej bezbronnych i często najbardziej potrzebujących pomocy medycznej istot ludzkich jakimi są Nasze ukochane dzieci. Pan Fołtyn nie zauważa, że NFOZ otrzymuje ogromne, choć często niewystarczające środki finansowe, pochodzące z obowiązkowych odpisów w określonej procentowej wysokości z pensji pracowników, emerytów i rencistów. To co robi WOŚP i Jurek Owsiak to cudowna rzecz jaką może robić Jeden Człowiek Drugiemu Człowiekowi, bo przy pomocy milionów wspaniałych Polek i Polaków, dorosłych ludzi, a także i dzieci oraz setek przewspaniałych wolontariuszy, których pomoc w tak szczytnej sprawie zostanie na zawsze w sercach wszystkich ludzi dobrej woli i zapisana dużymi literami na zawsze (na wieki wieków) w Bożym Niebie.
    Panie Łukaszu Fołtyn, tym swoim artykułem splamił się niemiłosiernie, a ta plama jest stokroć większa od wszystkich kleksów powstałych w zeszytach tych uratowanych dzieci, którym życzę zdrowia, radosnego dzieciństwa i szczęścia