Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zagranica o zamachu na Pawła Adamowicza

(5)
Europejscy politycy przesyłają wyrazy solidarności. Artykuły o wydarzeniach w Gdańsku ukazały się w największych światowych mediach.
 • 2019-01-15 04:22 | woytek

  bandzior jest chory psychicznie lub był znarkotyzowany

  To nie ma ŻADNEGO ZWIĄZKU przyczynowego z polityką , ani nic wspólnego z prezydentem Gdańska. Politycy nie powinni uczestniczyć w imprezach publicznych w których szukają popularności. To był taki sam zaskakujący wszystkich wypadek, jakim była katastrofa samolotowa pod Smoleńskiem. Jednak polskie elity polityczne są pozbawione elementarnej etyki i kindersztuby manipulując naiwnymi wyborcami. Tej obrzydliwej manipulacji po takich przypadkowych tragediach nie unikniemy również teraz. Do głosu zapisują się również tabuny celebrytów aby chociaż na chwilę przypomnieć o swoim istnieniu.
 • 2019-01-15 04:37 | satrustequi

  Re:Zagranica o zamachu na Pawła Adamowicza

  Fatalna - i nieprofesjonalna, i niewaleczna - postawa ochrony imprezy została dostrzeżona przez zagranicznych obserwatorów i okrywa nasz kraj wątpliwą, Polacy nie byli od tej strony...

  "Czekaliśmy kilkadziesiąt sekund, aż ktokolwiek zareaguje. Ochrona nic nie zrobiła. On cieszył się i przemawiał. To wielki skandal. Ten mężczyzna tak naprawdę poddał się bez żadnej walki. Gdy podszedł do niego technik i chciał go obezwładnić, napastnik sam odrzucił na bok nóż i się położył – relacjonuje świadek zdarzenia".
 • 2019-01-15 11:49 | Obserwer

  Kolejne niepotrzebne odejście Człowieka....

  pełnego dobrej woli. Człowieka nastawionego na dobro drugiego bliźniego.
  Człowieka o elitarnym umyśle , erudycji, znajomości i umiłowaniu prawa konstytucyjnego.
  Znajomości historii Pomorza, Gdańska i Polski.
  Zadatek na z klasą polityka jakiego potrzebuje Polska od wielu wielu lat.
  Miał standardy jakich nikt w obecnym świecie polityki nie posiada: cenił wartość danego słowa.
  Był człowiekiem honoru.
  Był moralną i pod kątem społecznym, klasą samą w sobie.

  Odszedł w kwiecie sił intelektualnych i fizycznych. W momencie dla siebie jako jednostki najbardziej szlachetnej i ubogaconej dobrym czynem na rzecz drugich bliźnich. To moment o jakim może pomarzyć każdy dobry chrześcijanin, dobry autentycznie Człowiek.
  Chwała i dziękczynienie , że był.

  A Jemu pokój wieczny i orędowanie w sprawach Polski przed samym Tronem Prawdy i Światłości.
 • 2019-01-15 12:23 | Obserwer

  Re:Zagranica o zamachu na Pawła Adamowicza

  Nóż komandosa o specjalnej długości w celu , gdy ugodzi jego ostrze dociera do wielu głębszych narządów.
  Ciosy zadane wyuczonym torem ich zadawania. Brzuch, a w nim naczynie główne zaatakowane, uderzenie w klatkę piersiową pod żebrowe czyli tak , aby cios zadany nożem dotarł do mięśnia sercowego, a później do przepony kolejna ukierunkowana, głęboka penetracja.

  Wejście na scenę w momencie najwyższego zainteresowania i napięcia w oczekiwaniu na pokaz.
  Atak w kulminacyjnym momencie.
  Zachowanie po ataku charakterystyczne dla wyszkolonych zamachowców z grup terrorystycznych. Brak może ostatniego elementu czyli wysadzenia się w powietrze.

  To jak na zburzoną osobowość , o której zaczyna się mówić w celu oswojenia i przyswojenia tej opinii przez obywateli, dość dziwny i nadzwyczaj doskonały stan psychiczny musiał mieć ten polski daesh , który z taką dokładnością to wszystko realizował!

  Nie ma przypadków.

  Planowe, wyuczone, skrupulatne i konsekwentne to były kroki.
 • 2019-01-15 13:23 | kamyk_wj

  Re:Zagranica o zamachu na Pawła Adamowicza

  @woytek
  Jakże to "politycy nie powinni uczestniczyć w imprezach publicznych"? Niby dlaczego? Imprezy publiczne dlatego się tak nazywają, że może w nich uczestniczyć każdy.
  Oczywiście, że politycy szukają popularności. Z tego żyją. Są wybierani w wyborach przez ludzi, zatem chcą, aby ludzie ich znali i pamiętali. To warunek bycia wybranym.
  To nie był wypadek, bo wypadek zachodzi bez celowego działania człowieka. Może zajść wskutek błędu, zaniedbania lub siły wyższej. Jeżeli człowiek bierze nóż, idzie w miejsce gdzie chce kogoś spotkać, podchodzi i zadaje cios, to to nie jest wypadek, tylko zbrodnicza zła wola.
  Ani wypadków, ani zbrodniczych czynów nie da się uniknąć. Wypadków - bo ludzie nie są doskonali, a siły natury nie zawsze są przewidywalne. Zbrodniczych czynów również nie można uniknąć, bo po świecie chodzą ludzie, których roznosi złość i w ten sposób dają jej upust.