Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa fala prześladowań osób homoseksualnych w Czeczenii

(3)
W Czeczenii wciąż znikają ludzie. Ramzan Kadyrow nigdy nie powiedział, że jego rozkaz „oczyszczenia krwi czeczeńskiej” przestał obowiązywać.
 • 2019-01-20 12:26 | niker

  wolna Czeczenia

  20 lat temu w Polsce jacyś entuzjaści wolności (?) wzniecali okrzyki: "Wolna Czeczenia". Co teraz krzyczeliby ? Świat współczesny jest skomplikowany i nieprzewidywalny.
 • 2019-01-20 18:12 | &

  Re:Nowa fala prześladowań osób homoseksualnych w Czeczenii

  Zgodnie z moda wyszukujemy Czeczeni. A nikt nie widzi krwawej represji we Francji wobec manifestantow chcacych miec na chleb dla swoich dzieci, represje w Polsce wobec kobiet chcacych IVG, zabijanie kobiet w Arabii Saudyjskiej…
 • 2019-01-21 13:28 | lubat

  Re:Nowa fala prześladowań osób homoseksualnych w Czeczenii

  "Przemoc zwykle ulegała nasileniu, kiedy rodzina dowiadywała się o ich orientacji seksualnej."

  To zdanie powinno wyjaśniać wszystko. Ramzan Kadyrow nie musi tu niczego robić ani do czegoś nakłaniać. Sprawy "zboczeńców" i "hańbę" jaką przynoszą całemu rodowi załatwia się bez pomocy czy udziału państwa. Jeśli nie pomagają perswazje, to się zakałę rodu morduje. Przez społeczność muzułmańską jest to traktowane jako czyn honorowy, oczyszczający dobre imię rodziny. Tak jest nie tylko w Czeczenii. W innych społeczeństwach z tradycjami islamskimi jest tak samo.