Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Zamkniętego” rządu w USA już nawet republikanie mają dość

(1)
Parki narodowe są zamknięte, muzea i narodowe ZOO są nieczynne. Część osób musi znaleźć dorywczą pracę, żeby przetrwać, i nawet republikanie zaczynają się zastanawiać, czy było warto.
  • 2019-01-21 20:02 | KonradK

    Pracowników federalnych wspiera także firma Kraft Heinz

    W ramach programu “Kraft Now Pay Later” Kraft otworzył w Waszyngtonie sklep pop-up, w którym pracownicy instytucji federalnych otrzymują nieodpłatnie wybrane produkty spożywcze, przede wszystkim służące do przygotowania obiadu.
    Program działa w ten sposób, że pracownicy rządowi po okazaniu legitymacji mogą wybrać całą torbę ulubionych produktów spożywczych i zabrać je do domu, by nakarmić rodziny. Nie muszą za nie płacić. Firma oczekuje, że w zamian ci z nich, których będzie na to stać, po odzyskaniu źródła dochodu wpłacą stosowną kwotę na wybrane przez siebie przedsięwzięcia czy organizacje charytatywne.