Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brytyjski plan B na brexit? Zupełnie jak plan A

(1)
Premier Theresa May miała dziś pokazać swój nowy plan wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Nie usłyszeliśmy nic nowego, brytyjska premier gra na czas.
 • 2019-01-21 22:05 | cmos

  Brytyjski plan B na brexit? Zupełnie jak plan A

  Ale co tu komentować? Brytyjczycy w referendum zażyczyli sobie kwadratowego koła. Pani May stwierdziła, że ona co prawda nie wierzy w kwadratowe koła, ale dla kraju jest gotowa takie zrobić.
  I teraz pokazała koło, które nie jest ani specjalnie kwadratowe, ani specjalnie okrągłe. Więc nic dziwnego że dla jednych jest nie dość kwadratowe, a dla innych nie dość okrągłe.
  Teraz, jako plan B pani May stara się dostarczyć koło, które będzie jednocześnie bardziej kwadratowe i bardziej okrągłe.
  Na pewno się uda, trzymamy kciuki!