Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Politycy w Davos głoszą piękne hasła, z których nic nie wynika

(1)
W tym roku, choć przyjeżdża do Davos prawie 50 szefów państw i rządów, tych, którzy najbardziej nas obchodzą, nie ma.
  • 2019-01-22 11:33 | J.E. Baka

    Lans?

    Mam wrażenie, że przywódcy polityczni przyjeżdżają tak tylko po to, żeby się polansować. I tak nie podejmują w związku z tym żadnych wiążących decyzji. To, że nie będzie prezydenta USA to chyba znamienne - on wraca do hasła "America first" i jak to kiedyś wyraził chyba jeden z Bushów "nic kosztem amerykańskiej konsumpcji". Czyli my tam sobie żyjemy wygodnie i konsumujemy ile chcemy, a jak ktoś gdzie indziej na świecie chce się ograniczać i zmieniać swoje nawyki to już nie nasz biznes.