Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oscary 2019: Żal tylko braku nominacji dla Joanny Kulig

(3)
Znając hollywoodzkie realia, trochę się tego należało spodziewać, co nie znaczy wcale, że rola Zuli zostanie zapomniana, przeciwnie!
 • 2019-01-23 09:19 | Laclos

  Gruba przesada....

  Joanna Kulig ani nie reprezentuje osobowości, która przyciagnełaby wymagającego widza, ani urody. Natomiast pominiecie roli Jacoba Cedergrena w duńskim filmie "Winni" uważam za krzywdzace
 • 2019-01-23 12:48 | jpet

  Re:Oscary 2019: Żal tylko braku nominacji dla Joanny Kulig

  Wspaniała, utrwalona w najwdzięczniejszej mojej pamięci aktorka. Z wybitnym dorobkiem. Czy zaistnieje dopiero wtedy, gdy pochwalą "zagraniczni"? O Polsko, papugo narodów! Rozdzieranie szat nad brakiem nominacji pani Kulig do OSKARA jest śmieszne. I prowincjonalne. (a może Panią Kulig wręcz nobilitujące?)

  To mi przypomina chwalbę Pani Górnickiej z okazji PASZPORTÓW Polityki.
  Pani Górnicka zadebiutowała wspaniale i bardzo obiecująco swoim CHÓREM KOBIET. W kolejnych przedstawieniach zaś raczej kontynuowała niż rozwijała swoją metodę sceniczną. Przywołanie i podkreślenie na uroczystościach "paszportowych" faktu, iż Pani Górnicka wykonała czytanie konstytucji Niemiec pod bramą Brandenburską (ku oczywistemu zadowoleniu Niemców) wydaje mi się żałosnym prowincjonalizmem.
  Pozdrawiam,
  Jpet
 • 2019-01-29 21:49 | Nuszka3

  Re:Oscary 2019: Żal tylko braku nominacji dla Joanny Kulig

  Ja stawiam w ggłównej stawce na ,,Green Book", ale każdy z filmów ma cos w sobie...https://poliglotte.pl/2019/01/28/oscary-2019/