Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Korupcja w MON? Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA

(5)
Wieść o zatrzymaniu pod korupcyjnymi zarzutami najbliższego współpracownika Antoniego Macierewicza zelektryzowała media i da nowe paliwo opozycji. Potwierdza też, że w MON za poprzedniego ministra działo się źle – pytanie, jak bardzo źle.
 • 2019-01-28 11:35 | jpet

  Panu Bogu świeczkę....

  Misiaczek na pożarcie, opozycja w stuporze - z zachwytu.
  Czyli kontynuacja czołgania w korycie imposybilizmu.
  I to by było na tyle.
 • 2019-01-28 11:58 | sławek887

  Re:Korupcja w MON? Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA

  Afera w MON, afera w Banku Narodowym, afera w KGHM a wystarczyło tylko nie kraść.
 • 2019-01-28 13:29 | zbig49

  Re:Korupcja w MON? Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA

  Pan redaktor Tomasz Piątek z "Gazety Wyborczej" mówił i mówi prawdę, myślę że ta sprawa powinna być potraktowana jako rozwojowa - w ewangelii powiedziano "szukajcie a znajdziecie". Na sprawę powinna przyglądać się bacznie jeszcze jedna służba wojskowa, abyśmy czuli się bezpieczni w Naszej Ojczyżnie.
 • 2019-01-28 14:13 | Lubicz56

  Re:Korupcja w MON? Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA

  Szkoda, ze pański optymizm nie jest zaraźliwy. Oczywiście trudno tu porównywać ale pamięta Pan reakcję i wypowiedzi prezesa Glapińskiego w kontekście aresztowania szefa KNF Chrzanowskiego? Kwity w szafie to najlepsze zabezpieczenie na starość i gwarancja spokojnego snu. Nikt o 6 rano do drzwi nie zapuka.
 • 2019-01-29 21:12 | woytek

  Re:Korupcja w MON? Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA

  Kombatant Komitetu Obrony Robotników , który po transformacji własnościowej wysłał robotników na bezrobocie i nie przeciwstawił się totalnej wyprzedaży fabryk i banków miał słabość do pulchnogębnego młodzika , który wyrazem twarzy już zdradzał arogancję i cynizm.
  Tak to się musiało skończyć i tak się będzie również kończyła kariera innych politycznych cyników.
  Polska nie ma sprecyzowanej doktryny politycznej, kolejni rządzący Polską kompradorzy są tylko wykonawcami poleceń z zewnątrz. Polski wyborca przypomina kibica meczu futbolowego, który miotany jest emocjami i klęskami ekipy której kibicuje.
  To wyborca-kibic płaci za oglądanie tego politycznego meczu, a nowi panowie magnaci wysługują się globalistom, którzy decydują, kto ma rządzić w bantustanie. .