Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy komisja Jakiego zaszkodzi PiS?

(2)
2019-02-02 04:22 | q602
Ludzie PiS sa skonstruowani z teflonu pokrytego wazelina. Ich specjalnoscia jest dokonywanie zmiany znaku afer na przeciwny. Czarne staje sie biale i vice versa. Poczatek afery "srebrnej" - Prezes wchodzi na sale Sejmu jak bohater narodowy witany owacyjnie przez swoich dworzan.
Im wieksze bagno, w ktore wpadaja tym lepszy obraz kreuja sobie przy udziale wiernej TVP.
Czy komisja Jakiego, opanowana przez wiernych towarzyszy partyjnych zaszkodzi PiS? Wrecz przeciwnie, dowiedzie ze wszystkie srebrne i inne afery to byla to "wina Tuska".