Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

(27)
Dziennikarz jest nietykalny, a wszelka agresja fizyczna, do której preludium może być zablokowanie samochodu, powinna być ścigana.
 • 2019-02-03 20:13 | Alicja-Irena

  Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Słusznie Pan zauważył, niestety, dla nich w to graj, a niejaki Kurski, wielki mistrz szczujni już odpowiednio naświetlił - no proszę, opozycja szczuje i są rezultaty! Nie damy się! I tak dalej. Mnie od razu do głowy przyszła myśl, że może to być sprytna prowokacja. Ta partia już nie takie rzeczy wymyślała.
 • 2019-02-03 21:09 | ontario

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Napisałby pan tak: "Atak na Adamowicza podarkiem dla PO"??????????????????? No, właśnie...
 • 2019-02-03 21:12 | ostjan

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Może to i podarunek. Całe społeczeństwo, z małym wyjątkiem, od trzech lat robi podarunki PiS-owi. Proszę jednak nie nazywać tej pani dziennikarką. To zatrudniony przez partię za niemałe pieniądze propagandysta. Wynajęty gangster, którego potraktowano w sumie dość łagodnie. Nie można traktować najemnika od propagandy jako dziennikarza. To, że PiS robi wrzawę, to normalka tacy są, a obecnie bardzo potrzebują skanalizowania emocji społecznych we właściwą stronę. Nie rozumiem jednak tych wszystkich obrońców pani Ogórek.
 • 2019-02-03 22:10 | woytek

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Absolutna racja, ale ci co mają rację to stawiają kolację tym, co racji nie mają. Pana kolega z tygodnika Polityka nie zamieszcza tekstów broniących pani Ogórek i potępiających agresorów, ale chętnie zamieszcza takie zdania : Magda Ogórek jest wyjątkowo obrzydliwą postacią w machinie pisowskiej propagandy".
  Takimi metodami potęguje się agresję osobników niezrównoważonych emocjonalnie.
 • 2019-02-03 22:15 | przymir

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  "To, co zrobiła grupka demonstrantów przed siedzibą TVP, było wielkim prezentem dla PiS, który gorączkowo poszukuje w tych dniach jakichś sensacji i „kompromatów” na opozycję, aby choć w części móc odwrócić uwagę od afer gangsterskich w środowisku władzy". Tak, to rzeczywiście wielki prezent dla PiS-u, zrobiony rękami tzw. opozycji - zarówno polityków, jak i dziennikarzy. Ochoczo podchwyciliście motyw skrzywdzonej i sponiewieranej filigranowej dziennikarki, opierając się na kłamliwym tłicie p. Ogórek. Zamiast tak atakować protestujących, może należało zacząć od obejrzenia relacji z całego zdarzenia? Zobaczylibyście zadowoloną z siebie, uśmiechniętą celebrytkę, której ani nie opluwano, ani nie lżono, ani nie poniewierano. Bo okrzyki typu "kłamczucha" pod jej adresem to nie obelga, tylko stwierdzenie faktu. Więc ogarnijcie się, moraliści, i przestańcie krytykować i pouczać tych, którzy mają odwagę stanąć tam, gdzie wy się boicie. I jeszcze jedno: pani Ogórek nie jest dziennikarzem.
 • 2019-02-03 22:15 | JWHipopotam

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Największym prezentem dla PiS jest jednak samo istnienie hartmana, a także jego funkcjonowanie i efekty tegoż funkcjonowania.
 • 2019-02-04 00:10 | Laclos

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Pi S sobie sam sprawił ten podarek:)))
 • 2019-02-04 02:39 | geozak

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Pański idol i były szef Palikot użył mowy (miłosci ) i nazwał p .Ogórek k...wą .Za 10 minut skasował wpis i przepraszał a dziś napisał ,ze wpłaci 5 tys zł na dowolną fundację która wskaze p.Ogórek.Gdyby sadownictwo w Polsce nie należało do KOD -u i sadziowie nie nosili koszulek z napisem konstytucja pani Redaktor mogłaby chciec wieksze odszkodowanie.
 • 2019-02-04 06:10 | woytek

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek

  Medialny magiel

  Media nam plączą rozum
  nadmiarem sensacji
  która jest wszechobecna
  już w każdym wymiarze
  kłamstwo ma swoją cenę
  na medialnym rynku
  nikt nie wraca do sprawy
  gdy wyrok wydano
  więc brud przysycha trwale
  na twarzy
  / lub pysku /
  na amen
  a „bohater” na równi
  z własnymi katami
  zostaje bez honoru
  jak jego oprawcy
  lub wypływa jak korek
  z medialnej otchłani
  by zaistnieć ponownie
  lecz w innej wiązance
  …tak to się bawią nami
  ludzie nowej ery
  opluwając się wzajem
  na oczach publiki
  to obraz demokracji
  w tym najnowszym stylu
  jej „twórcy” zamiast powiek
  to mają błotniki

  autor: "Przebierańców 1989" - Wojciech K. Borkowski
 • 2019-02-04 08:13 | EAR2

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Nazywanie pani Ogórek dziennikarką jest absolutnym nieporozumieniem/ Po pierwsze nie ma ona zadnych kwalifikacji do uprawiania tego zawodu, Po drugie nie prowadzi dziennikarstwa, ale ordynarną propagandę, a więc jest propagandystką, robiącą wodę z mózgu ludziom prostym i dokonującą gwałtu na psychice ludzi cokolwiek rozumiejących z tego świata, czyli myślących. Ponadto morale tej pani jest po prostu obrzydliwe, co udowodniła sprzedając się politycznie na lewo i na prawo temu, kto zapewni dostęp do lepszych konfitur. Nie wspominając już o jej niesłychanym parciu na szkło jako celebrytki. Jej ambicje celebryckie zostały właśnie zaspokojone, bo "napadnięto" na biedaczkę.
  Znów może brylować na pierwszych stronach gazet, a o to jej przecież chodzi. W dodatku broniona przez naiwnych dziennikarzy, jako ofiara, choc nikt jej przecież palcem nie dotknął, co widać na nagraniach.
  Ogórek ofiarą nie jest, ofiarą jest społeczeństwo codziennie upokarzane przez takich jak ona.
 • 2019-02-04 08:51 | Prowincjusz

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Hasło prowokacja jest nośne i byłoby najlepszym wytłumaczeniem tego incydentu, gdyby istniały jakieś dowody. Prawym& akcja naklejkowców spadła z nieba.

  Niestety porzućmy ten uspakajający obraz. Spirala agresji nakręcona jest niemal do oporu i coraz łatwiej jest i będzie przekroczyć granicę przyzwoitości. A jak dojdą dwa browarki lub małpka na rozgrzewkę odwaga w atakowaniu ładniutkich pseudodziennikarek może przekroczyć masę krytyczną.

  Ponadto chciałem zauważy, że ja też chcę być nietykalny mimo, że nie jestem dziennikarzem, pseudodziennikarzem czy omałocodziennikarzem. Wydzielenie grupy nietykalnych to chyba przesada. Ochrona należy się wszystkim .

  Nawet politykom Prawa i Sprawiedliwości.

  Oczywiście po wyborach i procesach ochrona w zakładach karnych przed agresją współosadzonych aferzystów. Odsiedzą swoje i mogą wracać do pana Putina. Jeśli ich zechce.
 • 2019-02-04 09:32 | Iffka

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  1. Nawet jesli z nieznanego mi powodu nadal pracowników TVP Info nazywamy dziennikarzami, choc de facto są sztabem pijarowym jednej partii, to trudno nazwac było kandydatke na prezydenta kraju za dziennikarkę.
  2. Prezentem dla PiS nie jest głupota protestujących, a głupota komentujących, którzy ochoczo podchwycili przekaz PiS o biednej przerazonej dziennikarce, która nawet przez moment nie wyglądała na przerazoną, a jak wspomniałam na pewno nie jest dziennikarką - ja jestem i znam rózne definicje tego zawodu, żadna nie dotycz pami O.
  3. Wspomniałam o głupcie komentujacych. Co chciał Pan osiągnąć tym komentarzem, bo generalnie kazdy pisze po coś? Obrazić tę garstkę protestujących, garstkę, bo tłumy z przełomu 2015/16 dawno się wykruszyły. Chodzilo Panu o to, żeby i oni dali sobie spokój, bo nie warto? Ci prostestujący, ktorych Pan obraża, od kilku lat protestuja grzecznie,nikogo nie obrażając, co najwyżej usiądą na chodniku. Psa z kulawa noga to nie interesuje. Gdy raz nazwali klamczuchę kłamczuchą, podniósł się krzyk.
 • 2019-02-04 10:26 | Slawomirski

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Dziennikarze sa odpowiedzialni za jezyk nienawisci. Glupi i emocjonalnie niestabilni czytelnicy sa ich medium. Potepic nalezy dziennikarzy.
 • 2019-02-04 11:01 | Jo.anka

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Od kilkunastu godzin na TT (min. Hanna Lis, Krzysztof Luft) rośnie liczba poszlak wskazujących na reżyserię i udział ludzi TVPIS w tym 'ataku' na Ogórkową (łącznie z 'ofiarą). Chyba bicie się w piersi i posypywanie głowy popiołem jest przedwczesne!
 • 2019-02-04 11:04 | mały fizyk

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  @2019-02-03 22:15 | przymir

  "Ochoczo podchwyciliście motyw skrzywdzonej i sponiewieranej filigranowej dziennikarki..."

  Zgadzas sie. Niestety nawet Prof. Hartman dal sie "wpuscic w maliny" przez pisowskich propagandystow :-( A trzeba bylo najpierw rzetelnie sprawdzic fakty. Tak jak to zrobilo oko.press https://oko.press/blokowanie-ogorek-bodnar-niedopuszczalne/
 • 2019-02-04 12:00 | Proton

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Zgadzam sie z opiniami dziennikarzy, ale …. pani Ogorek jest wyjatkowo nieprzyjemna i obludna osoba.
  Wyrażane przez nia opinie przekraczają granice przyzwoitości ludzkiej.
 • 2019-02-04 12:06 | małyjanio

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Magda Gurke, Märtyrerin der Bewegung :)
 • 2019-02-04 13:00 | artur702

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Atakując bezpardonowo przeciwników barbarzyńskich antypolskich pisopatów sama może stać się celem bezpardonowych ataków. I tyle. Widać nie pomyślała, bo nie ma czym.
 • 2019-02-04 14:17 | Jerzy zO.

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Pobrzmiewa u autora i komentatorów symetrystyczna naiwność, że PIS można pokonać łagodnymi metodami, potulnych baranków. Widać, że mało kto był w kinie /lata siedemdziesiąte/, na arcydziele Boba Fosse "Kabaret". A polskie sprawy, pomalutku, ale konsekwentnie zmierzają ku już otwartej nikczemności. Liberalne media już rozpoczęły młotkowanie tego, który otwarcie i bezkompromisowo miał czelność nazwać rzeczy po imieniu. Poczytajcie dzisiejsze występy Rychardów, Chrabotów i innych obiektywnych komentatorów, nawet w TVN, by zrozumieć jak doszło do ufundowania obecnych rządów. Najpierw upadło dziennikarstwo, a później polityka polska, czy odwrotnie, hę?.
 • 2019-02-04 16:34 | woytek

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  "Za wywołanie zamieszek zostali oskarżeni przedstawiciele KOD oraz Obywateli RP. Jednak, jak zauważyli internauci, gorącą atmosferę przed redakcją TVP Info podgrzewał współpracownik Telewizji Polskiej - Mikołaj Andrzej Janusz, który posługuje się pseudonimem "Jaok" i jest znany z prowokacyjnej telewizji internetowej Pyta.pl." - informuje Onet.pl
  Czy to jest kopia prowokacji TVN , co "demaskowala" organizatorow urodzin Adolfa?
 • 2019-02-04 23:15 | maleńkie_sioło

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Załamuje mnie tak sprymityzowany, pisoidalny odbiór rzeczywistości. Po pierwsze Ogórek nie jest dziennikarką. Nie każdy, kto się pokazuje w telewizji nią jest. To polityczka, aktualnie na etacie prezenterko-propagandystki. Po drugie żaden dziennikarz/prezenter/propagandysta/celebryta/polityk nie ma większych praw niż obywatel protestujący na ulicy przeciw niesprawiedliwości, albo i nawet nie protestujący, po prostu będący na tej ulicy. Przypomnę, że znajdujemy się w kraju, w którym urzędnicy biją protestujących po twarzach, policja i prokuratura sprzyjają fizycznym napastnikom, a brunatna hołota bije ludzi z inny kolor skóry, orientację czy posługiwanie się ibcym językiem. Państwo jest przeciwko realnym ofiarom, natomiast ochoczo angażuje się w dociekanie w sprawie drobnych incydentów, kiedy dotykają kogoś z kręgu władzy. To jest realny skandal, a nie to, że ktoś uśmiechniętej Ogórek blokował wyjazd.

  Skandalem jest też to, że incydent z Ogórek zyskał w mediach kompletnie nienależną mu rangę. Jak wam nie wstyd przed realnymi ofiarami przemocy w Polsce??? PiS robi z wami, co chce :(
 • 2019-02-05 10:02 | EAR2

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Pan red. Hartman, którego cenię, dał się tym razem naiwnie wpuscic w maliny, właczając się w pisowską narrację. Nie sam, zrobiły to inne tuzy dziennikarstwa, a nawet kilku polityków, stając się tzw. pożytecznymi idiotami PiS-u. Na dzień dzisiejszy już wiadomo, ze była to ustawka, sprowokowana przez Pis, nie takie rzeczy Jacus Kurski robił i robi, Tyle, ze dotąd nabierał się na to ciemny lud, a teraz ludzieinteligentni, którzy nie sprawdzili faktów, uznając tweety kłamczuchy Ogórek za wiarygodne źródło informacji i spiesząc z wyrażeniem "świetego oburzenia"
  Potępili na wyścigi zdesperowanych ludzi, protestujących przeciwko kurskiemu łgarstwu, stojąc na mrozie i nadstawiając karku za nas wszystkich, a przede wszystkim za redaktorów, również za pana Hartmana.
  WSTYD.
 • 2019-02-05 10:17 | artur702

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Każdy kto pluje na rodaków może oberwać po ryju. To zupełnie naturalne i nie należy się temu dziwić.
 • 2019-02-05 11:07 | JanKalema

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  1 lutego 1944 roku dokonano zamachu na Kutscherę. Zamach był udany, mimo śmierci 100 osób zaraz po zamachu represje ustały. Mija jego 75 rocznica. Ten zamach jest dziś w pełni aktualny.
  Rząd PiS ma mniej uzasadnione prawa do niszczenia Polski jak Hitler do budowy superimperium germańskiego. Nazizm upadł, katofaszystowski rząd złodziei PiS trwa.
  Posłuszna Policja, tak podobna do Gestapo, ściga i tępi tych, którzy sie na to nie zgadzają. Zaciąg kłamców, głównie w TV, kształconych przez Tadeusza Rydzyka, zalewa Polskę wyziewami oszczerstw, oszustw, kłamstw, nienawiści, którym kościelna hierarchia udziela beatyfikacji. Zdaje się, że nie mają granic, żaden wstyd im nie przeszkadza. Protest Polaków na to łajno nazywają mowa nienawiści.
  Można ich wzywać – nawróćcie się, można próbować rozmów – uznają za słabość – wyśmieją.
  Oni rozumieją tylko strach. Już do toalety idą w obstawie ochrony, bez nich nie przejdą nawet na drugą stronę ulicy. Nakraść ile sie da i uciec z łupami, zniszczoną Polskę zostawiając na żer Rosji i Watykanu.
  Oni rozumieją tylko strach. Niech się boją! Cała wierchuszka PiS, Kurski z TV, zawodowi plwacze, złodzieje.
  Może protest przeciw Ogórowej jest niepolityczny. Jest skuteczny. Niech sie boją, niech się boją, że zapłacą za swoje. Ziemce i Hojeckie i inne padalce. Kaczyńskie, Rydzyki, biskupy.
  Bójcie się. Wytoczyliście wojnę Polakom, wytoczyliście wojnę mi.
  Wasz czas minął.
 • 2019-02-05 17:06 | woytek

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  @JanKalema
  Człowieku , o czym ty bredzisz? Tobie się wszystko poplątało. Serdeczne wyrazy współczucia dla wszystkich opętanych przez medialną mózgowyżymaczkę. Krzywdy wyrządzane przez "medialny magiel" są trudne do oszacowania.
 • 2019-02-05 23:57 | Prowincjusz

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Ciekawe czy listy Hańby z TVP, będą za lata pokazywane jak dumne dowody walki o demokrację. Podobnie jak ogłoszenia o poszukiwaniu zbiegłych działaczy Pierwszej Solidarności w komunistycznym Dzienniku.

  Domyślam się, że wartość tych programów informacyjnych już się zrównała.
 • 2019-02-06 01:12 | Aspiryna

  Re:Atak na Magdalenę Ogórek podarkiem dla PiS

  Prowokacja zorganizowana przez PiSowska "szczujnie" (PiS-TV)?