Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego idę z Biedroniem? Odpowiadają sympatycy

(9)
Bo ma postulaty, które łączą, a nie dzielą. Bo ma charyzmę i jest uczciwy. Bo jest wiarygodny. Ci, którzy idą z Biedroniem, tłumaczą nam swoje powody.
  • 2019-02-05 03:45 | woytek

Biedroń to kwiatek do kożucha

Bidroń na premiera to jest przykład politycznej fanaberii, czyli grzeczniejsza odmiana Palikota. Polityka powinna dać sobie spokój. Opozycja polityczna powinna przedstawić program opozycyjny, czyli opozycyjne sojusze , opozycyjny mechanizm organizowania Polaków wobec wyzwań XXI wieku , czyli propozycję nowych butów jakubowych. Sam liberalizm czy libertynizm stracił swój czar w Europie szarpanej przez Brexity.
  • 2019-02-06 09:59 | Sylwester Oberżysta

Re:Dlaczego idę z Biedroniem? Odpowiadają sympatycy

Zagłosowałbym na WIOSNĘ gdyby było pewne, że przeskoczą próg wyborczy i zjednoczą się przynajmniej po to żeby odsunąć PiS od władzy. Postulaty podobają mi się ale już raz zmarnowałem głos na RAZEM, które nie przekroczyło progu wyborczego.
    Obserwowałem Biedronia od czasu jego działalności w ruchach LGBT. i od długowłosego ponurego kontestatora do uśmiechniętego otwartego europejczyka przeszedł długą drogę. Mam nadzieję, że realia sprowadzą go trochę na ziemię. Aha i iech lepiej się przygląda ludziom których przygarnia w tej partii.
  • 2019-02-13 08:58 | bazyl12

Uważam że to jedyny nowy nieskorumpowany politycznie człowiek który daje nam jakąś szansę na normalność w tym kraju
  • 2019-02-14 12:59 | bagnowka

NIe jest tak zużyty, nie jest tak zmanierowany, ciągle zachowuje świeżość. Większośc jego poglądów jest mi zwyczajnie bliska. Gospodarka? Najmniej to ważne, bo gospodarka sobie sama poradzi. Priorytetem jest powrót do Państwa Prawa i Państwa Szacunku wobec innych.
  • 2019-02-20 13:21 | MARBIA

Byłem u Janusza Palikota,byłem z Ryszardem Petru , spróbuję z Robertem Biedroniem . Może jemu się w końcu będzie CHCIAŁO. Gorąco popieram likwidacje wszelkiej patologii w Polsce , począwszy od kościoła katolickiego a skończywszy na pobłażliwości dla przestępców .Generalnie marzy mi się desowietyzacja prawa i mentalności Mojego Narodu.
  • 2019-02-21 14:49 | ewa leonarda

Idę z nim, bo identyfikuję się z jego programem czy też postulatami.
    Mam dość dominacji kościoła w Polsce i beznadziejnej służby zdrowia. Jestem za OZE i za zamknięciem kopalni.
    Wreszcie jakiś odważny człowiek, który może coś zrobi.
  • 2019-02-21 18:31 | AOlsztynski

Ma uratować liberalną lewicę?

Miła powierzchowność, a z ust sączy się jad i sarkazm. Dyskryminacyjna wypowiedź o starszych osobach pełniących funkcje publiczne tego dowodem.
    Ciekawe co na to zasłużeni Redaktorzy P. :)
  • 2019-02-21 18:38 | AOlsztynski

@ewa

W jaki sposób daje sie Pani osobiście we znaki dominacja Kościoła? Służba zdrowia nie pogorszyła się, co już jest sukcesem, bo należałoby zwiększyć na nią nakłady, a to studnia bez dna. OZE to bardzo dobre za kilkadziesiąt lat, ma razie jesteśmy zdani na elektrownie węglowe. Ludziom po zwolnieniu z kopalni trzeba coś zaproponować, chyba że dać im dozgonne zasiłki. Odważni to już byli: Palikot, Petru, Zandberg, Gwiazdowski...
  • 2019-02-21 22:03 | bazyl12

Biedroń jest ostatnią ostoją praworządności w tym kraju , wie co ma zrobić i dlatego idę z nim a ze mną tysiące