Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowi obrońcy ubeków

(11)
Prezesa PiS i jego wyznawców od pewnego czasu przestały już razić przynależność do PZPR i związki z komunistycznym aparatem przemocy, czyli peerelowską prokuraturą i SB. Wszystko dla dobra partii.
  • 2019-02-09 14:23 | Eciemins

Ślepota

Jaki koń jest każdy widzi. Więc ponad 30 procent w tym kraju cierpi chyba na ślepotę.
  • 2019-02-09 16:43 | q602

Re:Nowi obrońcy ubeków

No dobrze, nalezalem do PZPR, bylem na uslugach SB, donosilem ale nie zrobilem nikomu krzywdy, poza tym jestem patriota czystym jak krysztal, Prezes moze poswiadczyc - i co mi pan zrobisz?
  • 2019-02-09 17:34 | Wawrzyniec Biebrzeniewierzyński

Może należał w partii do zwolenników reform?
  • 2019-02-09 17:51 | ktop

Główny Prezes zapewne ma powiązania z wiadomymi służbami. Jako jedyny uwłaszczył się na potężnym majątku narodowym. Przypadek?
  • 2019-02-09 17:52 | ktop

Główny Prezes zapewne ma powiązania z wiadomymi służbami. Jako jedyny uwłaszczył się na potężnym majątku narodowym. Przypadek?
  • 2019-02-09 18:03 | arkadia

Prezes podzielił byłych komunistów na dobrych i złych.Dobrzy to np. Piotrowicz lub Wolski a żli to ci z PO.Kto jest Żydem decydyję ja powiedział marszałek lotnictwa tysiącletniej Rzeszy H. Goering
  • 2019-02-09 23:21 | czaro

Sam prezesik jest dosyc mocno zakotwiczony w komunistycznych sluzbach specjalnych. Pytaniem jest dal kogo szanowny tatus prezesika pracowal. Dla Stasi a czy dla Moskwy? Nie kazdemu wladza dawala wille w Warszawie i synkowie mieli mozliwosc grania w jakims filmie. Co ciekawe, teczki tez "wyparowaly" w cudowny sposob.
  • 2019-02-10 00:00 | Prowincjusz

Kolejny zastępczy temat. Każdy jest dobry byle nie dotyczył meritum sprawy. Czemu i jak odsunąć Prawych i Sprawiedliwych od sprawowania rządów w moim kraju.
    Ostatnio słuchałem po latach przerwy hymnu Lombardu z 1983 Przeżyj to sam.

Aktualny aż boli.
  • 2019-02-10 05:14 | observer

Może nawiązał współprace z SB - ale się nie cieszył.
  • 2019-02-10 23:52 | hamburg

Wszyscy swieci

Nie jestem zwolennikiem oceniania ludzi przez pryzmat dogmatyczny. Mozna bylo byc czlowiekiem i czlonkiem PZPR. Z UB czy ZOMO mam problemy bo to nie bylo normalne. Ale czy ktos siedzacy tak jak ja przed por. UB Polanskim w Radomiu mial jakas mozliwosc sprawdzenia co pisze ten czlowiek na moj temat? Teraz panowie w IPN otwieraja teczki i glosza co tam odkryli. Po pierwsze to Macierewicz te teczki sprawdzil i posortowal to co w nich bylo a teraz ma sie mozliwosc nacisku czy szantazu.
    Brawo panie Kaczynski.
  • 2019-02-11 19:16 | Aspiryna

I mamy jeszcze taka (patrz ponizej) informacje, ze:

"Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierz Kujda prowadzi działalność gospodarczą – tak wynika z danych Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. Jego firma zajmuje się m.in. zarządzaniem nieruchomościami. – To ewidentny konflikt interesów – mówią specjaliści.

Według CEIDG, firma Kujdy rozpoczęła działalność 31 grudnia 2010 roku. Firma, która jest cały czas aktywna i nie została od tamtego czasu wyrejestrowana ani zawieszona, nazywa się - "Kazimierz Kujda Dembis”. Według danych z CEIDG, jest to spółka cywilna. A przeważającą działalnością firmy jest "wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi”. Firma jest zarejestrowana na warszawskich Bielanach."