Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wiosna rośnie na Platformie

(7)
Czy nowe ugrupowanie Roberta Biedronia pomoże opozycji odsunąć PiS od władzy? Czy też zakonserwuje obecny układ?
 • 2019-02-12 19:58 | Vera

  Szanowny Panie Bidroń

  Proszę:
  Nie czytać ani oglądać wyników żadnych sondaży
  Nie słuchać żadnych politykierów
  Nie kombinować z nikim dla procentów
  Nie odrzucać żadnej koalicji jeśli dzięki niej będzie mógł realizować swój program
  Nigdy nie myśleć o ordynacji wyborczej

  Natomiast proszę:
  Dobierać ludzi zaangażowanych a nie takich, którzy robią swoje interesy
  Bronić swoich przed kupieniem i rozbijaniem partii
  Szybko pozbywać się tych, którym odbiło
  Szanować wyborców. To nie jest bydło wyborcze ani elektorat

  I spełnią się Pana zamiary
 • 2019-02-12 22:41 | Tao_san

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  Niesamowicie bawi mnie powtarzanie przez komentatorów, że Wiosna "wprowadziła do debaty publicznej tematy lewicowe". Razem oczywiście na ich temat milczało?

 • 2019-02-12 23:42 | satrustequi

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  Wiosna rozsadza układ, jak może go jednocześnie konserwować - chyba tylko swoim szybkim upadkiem, na co liczą niektórzy monopoliści spod znaku PO, zamiast po prostu uznać przywództwo Biedronia nad całą opozycją skoro wielkim priorytetem jest jak wiadomo jedno i tylko jedno...
 • 2019-02-13 11:02 | artur702

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  Biedroń to egoistyczna gwiazda, bufon i celebryta. Pożyteczny idiota Jarosława Kaczyńskiego. Polskę i Polaków ma w d..... Wiosna, lato, jesień, zima i Biedronia nima. Ale opozycję rozwali, wybory wygrają pisopaci i nadal będą rządzić niszcząc naszą Ojczyznę. Takie będą skutki nieodpowiedzialnej Biedroniowej "polityki". Polak zawsze mądry po szkodzie.
 • 2019-02-13 12:54 | satrustequi

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  Fakt że jeśli mu się nie uda będzie można:

  Lato, jesień, zima, wiosna
  Do zwycięstwa droga prosta
  Wiosna, lato, jesień, zima
  Nic mi się nie przypomina
 • 2019-02-14 02:25 | Prowincjusz

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  Ugrupowanie z tak silną postawą antyklerykalną ma oczywiście jak jego poprzedniczka z Palikotem w herbie szanse na kilka procent może nawet na niski wynik dwucyfrowy, ale kosztem zdeklarowanych przeciwników Prawych i Sprawiedliwych, obecnych niechętnych ale zdyscyplinowanych wyborców PO.

  Pan Kaczyński nie odczuję odpływu swoich centrowych wyborców do których umizgują się strawniejsi dla centrum politycy jego formacji.

  Może Wiosna to przyszłościowa silna lewicowa noga, ale jeżeli potknie się jesienią, to P&S zrobią nam z ... Jesień Średniowiecza.

  Ja im dobrze życzę, ale teraz uratować nas może tylko zjednoczenie wszystkich sił patriotycznych. Czyli tych niewidzących Polski w roli Białorusi z gubernatorem Jarosławem u steru.
 • 2019-02-14 16:12 | satrustequi

  Re:Wiosna rośnie na Platformie

  @Prowincjusz. Nie da się tak dalej żyć, jak to się mówi. W tym wkrótce piętnastoletnim klinczu PO-PiS, dwóch konserwatywnych formacji walczących ze sobą z zapałem właściwym właśnie bratobójczym walkom, wojnom domowym.