Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

to nie Donald Trump decyduje o aborcji tylko US Supreme Court !

(1)
2019-02-13 03:37 | maciekplacek
- 'Znakomita większość rezydentów stanu Nowy Jork popiera legalną aborcję, włączając w to 59 proc. amerykańskich katolików.'
Tego pani nie wie, natomiast pro-choice nie jest automatyczne z poparciem aborcji. Az 59%, hmm.... Skad taka dokladnosc?

- 'Podczas gdy połowa 300-mln narodu chce iść progresywnie naprzód, druga połowa, trochę ze strachu, a trochę przez nostalgię, woła, żeby się cofać, najczęściej w imię najważniejszego zawołania prawicowego populizmu – tzw. dawnej świetności.' -
... ze starchu, wola, cofac sie, i imie... Musze powiedziec, ze pani 'teksty', zreszta nie tylko pani, kolega redakcyjny, tyz z Ameryki, podobnie sie 'pisze' - dla becwalow.
'Dawna swietnosc' troche znam bo jedze odrestarowanym pieknie do dawnej swietnosci Ford Mustang Shelby GT500KR. Naprzod prosze Sz.P. chce isc technologicznie, kapitalistycznie, indywidualistycznie, etc.

Ktoras z nich moze byc prezydentem a dlaczego nie prezydentka? Jest ministra, to dlaczego nie prezydentka.
Tough crowd , jak by powiedzial Rodney Dangerfield: od Hula chic do Pocahontas. Kamala jest lepsza od SNL, wystarczy ja posluchac na YT jak 'przesluchuje' w Kongresie. Pocahontas jak zostanie prezydentka bedzie miala Ole Ocasio Treasury Secretary, barmanke z NY i 70% podatku. To dla niej m.in. Billy Joel napisal i zaspiewal 'Piano Man':
.. And the waitress is practicing politics'...
A z listy Dems chetnych do Oval Office mozna bedzie skompletowac, co-ed of course, Track and Field na Special Olympics.
Co to jest ten "progres naprzod', czy ma Sz.P. odwage odpowiedziec, w ogole to dopuscic do 'publikacji'?