Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Warszawska konferencja nam w Unii mocno nie zaszkodzi

(4)
Główne kraje Unii wolałyby, by USA nie organizowały w Warszawie imprezy poświęconej głównie Iranowi. Ale skoro Polska trzyma się unijnej linii wobec Teheranu, to konferencja nie stanie się dużym obciążeniem w relacjach z Europą.
 • 2019-02-14 04:30 | woytek

  Polityka PiS przestaje być rozumiana przez kibiców

  Te wszystkie gry , konferencje i akty poddaństwa to wstęp do decyzji o istotnym znaczeniu czyli rezygnacji z suwerenności , co jest zapowiedzią nowych baz wojskowych w Polsce, czyli powtórką okupacji sowieckiej . Wtedy się nikt nie pytał narodu o zgodę, bo tamta okupacja była wynikiem uzgodnień jałtańskich.
  Czy w XXI wieku ktoś zapyta Polaków o zgodę na kolejny okres rezygnacji z nawet ograniczonej suwerenności ?
  Ciekawe jak zachowa się opozycja. Polacy wreszcie na własne oczy zobaczą, kto ich reprezentuje, co motywuje polskie elity polityczne do poniżającego wypełniania roli harcownika na wschodnich granicach UE.
 • 2019-02-14 10:17 | Prowincjusz

  Re:Warszawska konferencja nam w Unii mocno nie zaszkodzi

  Cała ta suwerenność to fikcja. Nawet najsilniejsi gracze muszą postępować w ramach pewnego konsensusu. Suwerenny to może być taki Kim Dzong Un, i to też tylko we własnym świecie.

  Wolność można sobie odrobinę poszerzyć albo zawęzić. Teraz akurat jesteśmy na etapie oddawania wolności osobistych w ręce Świetlanego Przywódcy Bliźniaczego Budowniczego.

  I mimo umizgów do administracji pana Trumpa, twarde dowody pokazują, że nasze docelowe miejsce jest na wschodzie u boku jaśnie oświeconego cara Władymira. Oczywiście według Przewodniej Siły Narodu.
 • 2019-02-14 12:33 | azur

  Re:Warszawska konferencja nam w Unii mocno nie zaszkodzi

  Obecny rząd tak zaszkodził Polsce, że ta konferencja nie ma większego znaczenia.
 • 2019-02-15 00:38 | Aspiryna

  Re:Warszawska konferencja nam w Unii mocno nie zaszkodzi

  I teraz mamy jeszcze i to:

  "Ledwo w Warszawie zakończyła się konferencja bliskowschodnia, a stosunki polsko-izraelskie zostały wystawione na kolejną próbę. Najpierw amerykańska dziennikarka Andrea Mitchell w relacji z konferencji bliskowschodniej powiedziała, że podczas powstania w warszawskim Getcie Żydzi walczyli "przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi". Pod wpływem polskich protestów i jednoznacznego stanowiska Światowego Kongresu Żydów, Mitchell przeprosiła za swoje słowa.

  W międzyczasie w świat poszła wiadomość, którą najpierw przekazał korespondent gazety "Jerusalem Post". Izraelskie media podają, że Beniamin Netanjahu oskarżył Polaków o to, że pomagali Niemcom zabijać Żydów. Konflikt z Izraelem o historię Holocaustu rozpali się na nowo?
  O wypowiedzi izraelskiego premiera piszą portale „Jerusalem Post” i „Haarec”. Dziennikarze pierwszego dziennika podają, że słowa o polskiej współodpowiedzialności za Holocaust padły w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich. „Haarec” pisze z kolei, że miało to miejsce podczas obrad konferencji bliskowschodniej, na której Netanjahu był jednym z najważniejszych uczestników.

  Gazety są jednak generalnie zgodne co do słów premiera Izraela. „Jerusalem Post” podaje, że zarzucił Polsce, iż „naród polski działał we współpracy z reżimem nazistowskim, by zabijać Żydów podczas Holocaustu”. „Haarec” zaś, że Netanjahu powiedział: “Polacy kolaborowali z nazistami"

  (za Wyborcza.pl)